Wpis z mikrobloga

#hotelparadise mam wrażenie, ze większość z tagu teraz gloryfikuje Monie, a ja mam wrażenie, ze od kiedy odpadła Hanka to Monia zaczęła nagle grać pierwsze skrzypce w hotelu. Kiedy była hanka Monia nie była wcale taka hej do przodu i wygadana a teraz wydaje mi sie, ze poczuła się trochę za bardzo pewna siebie i tez zaczyna być dla mnie trochę irytująca już ta swoją wspaniałością i mimo wszystko uważam, ze to wytypowanie Magdy i wentyla było chamskie z jej strony
  • 7
  • Odpowiedz
@PaniBulwa: Monia była taka jak teraz, tyle że produkcja skupiała się na Hugolinie która dawała czadu i kręciła zadymy
tak jak ostatnio na tapecie była Magda, która z Wentylem nakręcała scenki podnoszące oglądalność
jeszcze przedtem Adam był na tapecie z Angelą
tak więc Monika dla nich była pikusiem
  • Odpowiedz
@PaniBulwa: Myślę, że wybuchowy charakter Hani jest w programie jej atutem - dzięki niemu mogła zaistnieć i dzięki niemu pewnie wróci w odpowiednim momencie, ale też słabym punktem - przez niego wyleciała szybciej niż chciała
  • Odpowiedz
@PaniBulwa: co do gloryfikacji Moni - wydaje mi się, że osobowości w programie są na tyle zróżnicowane, że każdy może wybrać sobie kogoś, komu chce kibicować. Skoro Monika, jak piszesz jest popierana przez większość tagu mimo, że jak również piszesz - nie zawsze była tak hej do przodu - być może ma w sobie coś, dzięki czemu nie musi taka być, żeby tyle osób chciało ją popierać
  • Odpowiedz
@PaniBulwa: wytypowanie wytypowaniem, trzeba być naiwnym żeby twierdzić, że nie jest to jakaś forma małej zemsty i to dwie pieczenie na jednym ogniu - jedna osoba, którą wytypowała odpadnie, a druga będzie walczyć o przetrwanie i pewnie podzieli ten los.
Mnie rozwaliło "patrz na mnie" XD Wytypowałam cie, chce żebyś wypadła więc daj mi jeszcze te satysfakcje i spójrz mi w oczy s... Dla mnie tak to wyglądało. To gra, jednak
  • Odpowiedz
@shalf89: W tamtym sezonie żmijka dała od razu się rozpoznać, stąd wzbudzała od początku antypatie. Monika wzbudziła sympatię na początku i stopniowo podejmuje "drastyczne" kroki, robi to na tyle subtelnie, że ludzie tutaj racjonalizują jej zachowanie i ją usprawiedliwiają. Poza tym od żmijki różni się tym, że ma jakieś zainteresowania w miarę oryginalne, najbardziej charakterystyczną cechą żmijki było to, że była wredna.
  • Odpowiedz