Wpis z mikrobloga

@DJ007
Ciekawe, zobaczymy jak to się zakończy jutro i w przyszłym tyg, myślałem że dziś to zgaszą na czerwono(połowa ruchu), a tu zostawili pod samą gorą praktycznie, dalej sie trzymam scenariusza że cały tydzień na czerwono i jutro oraz następny tydz zobaczymy niskie tygodniówki i zjazdy
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@widmo82: Jak zobaczyłem skąd ten szajs się odbija, to podomykałem trochę esek i zerkałem tylko na ten cyrk. Można było dużo kasy dziś umoczyć jak ktoś był uparty na spadki i odbicie traktował jak "okazję". Mega się cieszę, że łomotu dziś nie dostałem i nawet parę groszy wpadło.
  • Odpowiedz
cały tydzień na czerwono i jutro oraz następny tydz zobaczymy niskie tygodniówki i zjazdy


@zjadaczszyszek3000: Po takiej świeczce dopiero kolejne tygodnie mogą pozamiatać, bo pod dzisiejszymi minimami stopy z longów pewnie hurtowo siedzą. Na ten moment nadal uważam, że jeszcze będziemy dużo niżej, ale jutro to chyba jeszcze nie ten czas.
  • Odpowiedz
@DJ007: tak się zbiegło, że nie mogłem uczestniczyć w tym cyrku i jakoś nie załuje tego czasu. Jedynie co sie ciesze, ze zmienność jak dziś, daje wieksza szanse na dywidendę #xtb :)
To odbicie nie ma szans utrzymać się. Wielu zapomina, że czasem lepiej stracić okazję niż depo
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że dno dla SPX będzie w okolicach 3200.


@Jimmy_PoP: Ja poustawiałem sobie takie smiesznokreskowe poziomy kupna:
SP 2463, NQ 6670, DAX 8870, EURUSD 0.8067
  • Odpowiedz