Wpis z mikrobloga

#pracbaza #bhp #pytaniedoeksperta

W poniedziałek mam drugi etap rozmowy o pracę w firmie produkcyjnej (produkcja przekąsek ) jako specjalista ds. bhp i ochrony środowiska na której mi zależy, chciałbym prosić was o kilka wskazówek lub z czego powinienem się przygotować z zakresu przepisów bhp i ochrony środowiska, z jakimi pytaniami branżowymi się spotkaliście na rozmowie o pracę w służbie BHP ponieważ nigdy nie pracowałem w firmach produkcyjnych i nie wiem czego mogę się spodziewać.
  • 10
@Wiciu89:
Może być pogadanka o wszystkim i niczym albo musisz na pamięć wykuć wsxystkie przepisy i ustawy. Mieć przygotowany plan BHP i Ochrony Środowska dla zakladu. Ktoż to wie.

Po pierwszym etapie powinieneś się orientować na co sie przyszykowac.
@MMARS: Pierwszy etap był z panią z Hr z Warszawy i było mega o niczym dostałem pytanie mniej wiecej czym się zajmuje na moim obecnym stanowisku pracy i czy obsługiwałem kiedyś jakieś firmy produkcyjne i w sumie tyle reszta to gadanie o firmie jaka ich firma jest super i fajna i jakie mają fajne benefity
Jeżeli chodzi o ochronę środowiska, to raczej wszystkie firmy mają Bdo, kobize, raportowanie do gusu, jeżeli mają przekąski na zimno to na pewno i chłodnie, więc cro. Jeżeli wcześniej w tym nie pracowałeś i im to pasuje (a inaczej by Cię nie wzięli na drugi etap) to wystarczy, że wiesz że coś takiego jest i co tam się mniej więcej raportuje. Jeżeli chodzi o BHP, to zależy co dokładnie firma robi: jak