Wpis z mikrobloga

Od 2014 roku w Krośnie rodzina z trójką lub większą liczbą dzieci może liczyć na zniżkę przy wejściu na basen czy spektakl. Jedna z rodzin przekonała się jednak o tym, że nie wszystkie miejskie instytucje wiedzą już o tym, że takiej pomocy mają udzielać. - W artKinie musieliśmy zapłacić sto procent ceny biletów - żali się pani Marta.


Rozumiem, że pani Marta ma rację, bo jeżeli w kinie ma być zniżka to im się ta zniżka należy, ale jednak rozwalają mnie takie "żale" wypowiadane w takim tonie xD

http://www.krosno24.pl/informacje.php3?id=7221

#krosno #socjal
  • 4
@kontra: Wniosek z tego, że jeżeli ja mam jedno dziecko to mi się nic nie należy. Jeżeli ktoś sobie narobił gromadkę to należą mu się zniżki i kokosy. Takie zniżki ktoś musi pokryć. Pokrywam je niestety pośrednio ja, z moich podatków. Wniosek z tego taki, że #!$%@? na utrzymanie swojej rodziny i muszę #!$%@?ć na zniżki i darmoszkę cudzych dzieci tylko dlatego, że ktoś myśli nie tą głową co trzeba.

#!$%@?
@kontra: Nawet mnie nie drażnij. Jechałem ostatnio koło POLMO, od cyganów w stronę polanki tą drogą pod wiadukt. Jest tam taki blok mieszkalny po lewej stronie. Patologia goni patologię. Różne opowieści słyszałem o tym miejscu. Jeszcze niedawno to była rudera z adekwatnym wyglądem do do jakości lokatorów. Jak zobaczyłem jak im miasto ten budynek #!$%@?ło na wysoki połysk to aż się zatrzymałem na środku drogi i kląłem na czym świat stoi.