Wpis z mikrobloga

@rakiwo: A ja sie tez nie zaszczepie bo nie jestem niewolnikiem i z tego samego powodu nienawidze onuc, bo sa zamordystami tak samo jak szczepionkowcy. Ruscy naizole wspieraja antysczepionkowcow/konserwy/narodowcow itd bo sa przeciwni rzadowi co wywoluje podzialy a nie dlatego ze akurat sie z nimi zgadzaja, wbijcie sobie to do glowy konformisci
  • Odpowiedz
@rakiwo: musisz skłócać ludzi? przecież to jest fejk, nie ma takich naklejek na avatary na fb, tekst na buttonie jest rozjechany, a dodatkowo to imie i nazwisko... Jola Kowalska, szkoda że nie Janina Nowak xDD

@Moderacja macie tutaj oczywisty fejk
  • Odpowiedz
@rakiwo: Ja nie jestem zaszczepiony a ruskich mam nadzieję że zeszlifują do gołej ziemi, tak że nie wkręcaj sobie kasztanów.

Powiem więcej - #!$%@?ć konfederację, mimo że podczas pandemii jako jedyni wydawali mi się gadać z sensem.
  • Odpowiedz
@hellgihad: Sam mam kilku znajomych którzy nie są zaszczepieni ale nie strzelają na lewo i prawo szurskimi teoriami o depopulacji czy światowym spisku. To ich autonomiczna decyzja i spoko. Tutaj mamy przykład osoby, która ze swojej decyzji zrobiła publiczny postulat i podobnie robi z Rosją, dlatego piszę, że dla mnie żadnego zaskoczenia, bo ci sami, którzy pieprzyli o plandemii teraz krzyczą, że trzeba bać się Rosji, a jak za pół roku
  • Odpowiedz
@rakiwo: No to co z tego, przecież to jakaś randomowa baba, nawet nie wiadomo czy konto jest prawdziwe.
Chyba że to Twoja znajoma, to usuń ją z fb i już będziesz lepiej spał jeśli Ci to aż tak przeszkadza :P
  • Odpowiedz
@Koner1391: A ja się szczepiłem ale uważam, że każdy powinien sam decydować o sobie. A jeżeli ktoś uważa że szczepionki nie działają, no cóż... natura sama zawsze robiła selekcję.
  • Odpowiedz