Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@vulcanitu: dla mnie najlepsza 4, Zajebisty klimat, misje wysoko w Himalajach są zajebiste ale te najlepsze niestety były w dlc, generalnie to reskin 3 z dla mnie dużo lepszą mapą
  • Odpowiedz
@DPary: poprawili chociaż AI i stealth? bo w trójce te aspekty były dość uwalone co irytowało. No i czy fabuła choć trochę mniej debilna?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vulcanitu: AI dalej głupie choć jest sporo misji gdzie trzeba się skradać, fabuła o niebo lepsza od 3. Grałem we 3 dużo a nie pamiętam dziś o czym była a 4 zapada w pamięć. Imo Pagan >Vaas
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vulcanitu: FC4 to po prostu mechanicznie takie lepsze FC3. Niby taka pierdoła, ale jak się tam poleciało tym mini chopperem na wysokie góry i popatrzyło na krajobraz to aż samemu się tam chciało być xD Jak dla mnie FC4 >>> FC3. Wolę ten górski klimat niż jakieś afrykańskie voo doo.

  • Odpowiedz
@mentari: choćby zmuszanie gracza do podchodzenia do większości misji i posterunków po cichu bo inaczej alarm i 50 wrogów. A sam stealth jest uwalony, wrogowie czasem wiedzą gdzie jesteś, choć wiedzieć tego nie maja prawa( ͡° ͜ʖ ͡°) wieże tez mnie wpieniały. No i glitche
  • Odpowiedz
@vulcanitu: ostatnio skonczyłem 6 i bawiłem sie całkiem fajnie - prawie 60 godzin - grałem we wszystkie czesci, oprocz Primala i tak jak pisali wyzej - jakies tam usprawnienia sa, ale praktycznie zmienia sie miejsce akcji - czwórka wywarła na mnie chyba najwieksze wrazenie jesli chodzi o miejsce - Kyrat i Himalaje byly przezajebiste, ale trójke chyba stawiam wyzej - strasznie spodobał mi sie ten motyw Alicji w Krainie Czarów -
  • Odpowiedz