Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad kupieniem używanego xboxa a jestem dość świeży w tym temacie to mam nadzieje ze ktoś mi pomoże:

1- gry w wersji cyfrowej. Jeśli kupię używkę i ktoś zapewnia ze dołącza w zestawie gry które są w wersji cyfrowej to nie znikną one nagle jakimś cudem z konta i sa przypisane już na stałe do konsoli?

2- FIFA - Jeśli w zestawie sprzedający dorzuci używana wersje fify to wiąże się to z jakimiś wadami? Czy wszystko zostanie zresetowane bo będę grał nowym kontem pod własnym meilem?

3- Na co zwrócić uwagę przy kupnie używki?

Z góry dzięki za każda podpowiedz.

#xbox
  • 9
1. w nowo produkowanych konsolach (np. Series S|X) gry cyfrowe z zestawu trzeba przypisać do konta Xbox, żeby móc w nie grać. Chłop najpewniej to zrobił i dostępu do tego konta już Ci nie da, bo pewnie go używa. Bez konta w nie nie pograsz.
@PieceOfShit: wiec series s/x odpada z grami cyfrowymi? Bo czasami widzę ogłoszenie np z tymi konsolami ze sprzedają konsole razem z gra w wersji cyfrowej. Jak to wyglada w przypadku xbox one?
@Srodaoo: żeby dołączyć gry w wersji cyfrowej, to musiałby Ci odstąpić swoje konto. Konto xbox przypomina trochę steama. Co do FIFY - jeśli jest na płycie, to nie ma żadnych wad, instalujesz na konsoli i grasz (płyta musi być w napędzie). Jeśli chodzi o wersję cyfrową to tak jak wcześniej (nie polecam). Na co zwrócić uwagę - przede wszystkim kiedy konsola została zakupiona. Do gwarancji nie potrzebujesz paragonu, dopilnuj jedynie aby
@Srodaoo: Nigdy nie miałem problemu ze zmianą języka, a kupowałem z różnych regionów. One S już jest trochę stare na dzisiejsze standardy, przy takim budżecie Series S to najlepszy stosunek jakości do ceny.
@Srodaoo: Series S jest przede wszystkim maszynką do gamepassa. Odkupisz od kogoś konto i #!$%@?ąc od wyżej podanych problemów, będziesz chciał kupić sobie GP w fajnej cenie dla nowych użytkowników i lipa, bo prawdopodobnie był już odpalany na koncie. Przy braniu series eSa zrób nowe konto i zainwestuj w GP korzystając z poradników. Cyfrowe gry możesz normalnie kupować taniej z innych regionów, jeżeli nie przerasta Cię ogarnięcie VPN.
@Obywatel_Kondominium: raczej nie chce się bawić w odkupywanie konta od kogoś bo zawsze może znajdzie sposób na #!$%@? go z powrotem wie po co ryzykować, i wiąże się z tym ze będę musiał zainwestowac w GP, co do VPN nigdy nie potrzebowałem użyć ale myśle ze po jakimś szybkim poradniku to nie będzie problem ogarnąć. Dzięki wielkie za rady, teraz będę polować na Series S w dobrej cenie! :)