Wpis z mikrobloga

@MMaros: Dzięki jeszcze raz!

Podsumowując, kino jako sub + soundbar + satelity mamy jako zestaw, którego już rozszerzyć nie możemy (pod katem systemu sorround), a dodatkowe głośniki można odpalić razem z dowolnego źródła, ale nie jako kino domowe.
@szkudlarekmat: Z tym że gwarantuję że arc+2xone (lub coś innego)+sub (duży) wystarczy do napędzenia każdego salonu, no chyba że jesteś na liście forbsa lub odziedziczyłeś pałacyk (to wtedy nie). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli chodzi o inne pomieszczenia, to możesz dołożyć ile potrzeba i powinno nie być rozjechanej synchronizacji (mocny plus sonosa), tylko że wtedy już nie możemy mówić o dźwięku przestrzennym.
https://www.youtube.com/watch?v=OkK0y1WBCoU
Pamiętaj też, że każdy
Panowie @MMaros @szymko1995 wołam bo ogarniacie temat. Z racji promki, która wjechała jestem już bliżej niż dalej. Pytanie, czy konieczne jest użycie zewnetrznego odtwarzacza typu Apple TV, czy samo połączenie hdmi wystarczy, żebym skorzystał z atmosa z aplikacjami z telewizora?
@szkudlarekmat: Ja mam tv Sony x90j i atmos działa z apek wbudowanych. Jedynie problem jest z xboxem gdzie mam go ustawionego na pcl 5.1 bo atmos rwał - problem xboxa nie sonosa (ludzie zgłaszają problem na soundbarach innych firm)