Wpis z mikrobloga

@saakaszi: ona noże tak mówic bo większość polek i polaków to tępi ludzie którzy chodzą do kościoła ale swoją religię znają tylko z opowieści katechety i księdza na mszy. Sami nigdy nie przeczytali ani Biblii ani choćby NT. Płytka ich wiara ale za to tępa bo choć sami jej dobrze nie znają, to jednak to tradycja i zawsze to powód do uchlania ryja w święta pod bigos lub w majonezie
  • Odpowiedz
@#!$%@? jakbym słyszał o mojej rodzinie, ja cos tam mówię i porównuje, że czekal na niego jak ten Jezus w Gestsemani, tak patrzę a cała moja rodzina patrzy się na mnie na wariata, i ciocia się pyta, a co to jest to całe Getsemani, a obydwie z babcia są religijne, i chodzą co niedziele do kościoła, tak się zastanowiłem i pytam babci, a ty wiesz co to jest getsemani? A ona jo
  • Odpowiedz
@rosikk1: Ciekawie jest za to u innych grup chrześcijańskich jak powiedzmy Św.Jehowy czy Zielonoświątkowcy. tam to się od dziecka wszystkiego co możliwe uczą prawie, ze na pamięć i dosyć trudno ich zagiąć. Dopiero wysiadają im zwoje jak się logicznie zaczyna mówić o reinkarnacji
  • Odpowiedz