Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam, co może jeszcze wpłynąć na wzrost ceny #bitcoin W pierwszej fazie do $1k kupował go geek, w drogiej fazie tak do $10k zwykły inwestor. Do $20k (w jego pierwszym podejściu) typowy inwestor fomo. Do $40k fomo i szaleniec, a powyżej już tylko ulica fomo Michały i Krzyśki, co widać na załączonym obrazku. Chyba zakres się już wyczerpał i rynek sam zweryfikował cenę, co pokazuje okres w jakim utrzymuje się na podobnym poziomie. Co gorsza bitcoin nie okazał się sexy nawet przy szalejącej inflacji, w czasach, gdy każdy unika trzymania fiatów na kontach i inwestuje w cokolwiek się da... Jestem z natury optymistą, ale jednak w najbliższym czasie ...ciemność widzę.

#kryptowaluty
Pobierz ericflat - Tak się zastanawiam, co może jeszcze wpłynąć na wzrost ceny #bitcoin W pie...
źródło: comment_1665504132bf8XTXY9YsX60QCi0H4Sz8.jpg
  • 14
Słuchajcie PKP i kioski Ruch przyjmują BTC. Dopiszcie do wykresu. Bo w Argentynie za bilet kolejowy zapłaciłem BTC, a w RPA w kiosku kupiłem gazetę za 10 satoshi.

A i kierownik na parkingu biedronki przyjął 10 satoshi za pilnowanie auta.

Paranoicy.
@cryptonews_win: rok temu prawie w żadnym. Dziś w 20%, za rok w 30%, za dwa w 50%...
A twój PLN w ilu? 4% forever frajerzynko...

A wiesz co będzie za 10 lat? Będziesz nadal takim samym żałosnym przegrywam który założył konto cryptonews_win 5 lat temu ale #!$%@?ł hajs na shitach, całą hossę BTC ominął i teraz tylko wylewa jad nieudacznika ( ͡° ʖ̯ ͡°)
cyberpunkbtc - @cryptonewswin: rok temu prawie w żadnym. Dziś w 20%, za rok w 30%, za...