Wpis z mikrobloga

Informuję mafię okołoujcikową (w szczególności @MecenasMarcinNajman i jakieś @BomBom), że wisi mi i powiewa, czy będzie jakiś SDR lub inny kabaret!
Nadal uważam Oregano za nieroba, pasożyta i złośliwego hejtera, który kontent zbudował na pomówieniach, stalkingu i wyzwiskach. Ten typ robi to samo co Sraawek, tylko trochę inaczej! O czym będę nadal przypominał nieświadomym prawdy robaczkom-naiwniaczkom. Amen!

#kononowicz #sdr #olgierdanotv #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_166548906164N89zkSTmDjw4pFzvWy02.jpg
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WulkanizatorOponMozgowych: jak wspomniałem, konon z majorem nie potrafią upilnować własnego stolca, żeby wpadał do właściwego otworu. Nie wspominając o uzębieniu. Jak nie slaweczek to pojawi się następny kleszcz. Koniec tego cyrku to jedyne moralnie właściwe rozwiązanie. To co powiesz w takim wypadku o ludziach którzy wpłacają majorowi, albo streamerkom szczujacym cycem na twitchu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WulkanizatorOponMozgowych: do męża opatrzności zdecydowanie mu daleko. Narobił więcej rabanu i napsuł więcej krwi rudemu niż wszyscy inni razem wzięci. To jedyny plus. Jeśli ktoś chce za to płacić, jego sprawa. Nikomu nic do tego. Konsumenci uniwersum w większości są jacy są, więc inna forma przekazu byłaby trudna do sprzedania. Vide podjeżdżano, który bez bluzgów te wszystkie łajzy punktuje niemilosiernie. A jego zasiegi są wielokrotnie mniejsze od Wójcika. Do onckiego się
@Minister_Braku_Kultury: Oregano obserwuję od początku jego aktywności. Początkowo też kilka razy śmiałem się z żartów o Meksyku. Ale filmy szły w dziesiątki a później w setki i to stało się już przegięciem. Co do Srawka, to on go bardzo długo nie ruszał. Zaczął z nim wojenkę, gdy spadła mu popularność i widzowie zaczęli kpić z jego żartów.
Podsumowując, ze Srawkiem trzeba zrobić porządek, ale nie rękoma Oregano. Bo to taki sam