Wpis z mikrobloga

@NieoznaczonaReklama: sam się przekonałem o jego wyznawcach. Kumpel który regularnie go ogląda wmawiał mi kilka tygodni temu jak to ciężka przyszłość nas czeka i że atom nas rozpier.... Tłumacze mu jak to wygląda, a on swoje że tak powiedział gość ktory ma wiedze i wszystko weryfikuje. Pytam się go kto ma takie informacje? a ten mi wyskakuje z atorem.
Do dziś zbieram szczękę z podłogi.
  • Odpowiedz
@Kuligua: nie, po to żeby uderzyć w infrastrukturę krytyczna Ukrainy, aby w Polsce były blackouty, był ferment i żeby w ogóle było wujowo. Zapomniał dodać, że ta infrastruktura krytyczna to m.in. muzea, most pieszy, place zabaw dla dzieci. Fakt trafili też w infrastrukturę krytyczna, ale w większości miast już przywrócono elektryczność. Najbardziej skupił się na tym, że Ukraińcy zapowiedzieli, że chwilowo nie mogą do nas wysyłać energii elektrycznej w związku z
  • Odpowiedz
@masonios72: Ja mam wrażenie, że ta znajomość jest mocno toksyczna zwłaszcza dla Atora. Bo Jacula jedzie, że konflikt, że będzie źle itd, a on siedzi w domu i myśli. A potem na tej podstawie wymyśla teorie i je przedstawia. Jackowski powie, żę gdzieś widzi wybuch to potem 3 odcinki, że ten wybuch będzie tutaj, tutaj, a może tutaj i potem we vlogu powie i CYK znowu się sprawdziło. Generalnie ja przestałem
  • Odpowiedz
@Robson1416: to prawda, przecież nawet widać to po rozmowach z Lisowskiej, który jest merytoryczny, jak odpowiada coś co nie jest w konwencji Atora to na siłę Woźniak stara się wcisnąć jakieś spiski, wątki ze spiskowych teorii. Nie mam wątpliwości, że Lisowski występuje u niego tylko dla zasięgów by rozpropagować swój kanał, bo widać po minach, że sam się czasem zastanawia co ten Ator plecie.
  • Odpowiedz