Wpis z mikrobloga

Ma ktos poradniki jak grac? Bo nie umiem poprawic skila i tylko sie #!$%@? na mechanike gry, sklad chyba nienajgorszy jak na fakt ze 0handlu tylko fart z niewymiennych paczek.
Glownie gram rivals ale #!$%@? mnie strzela jak po rownym meczy przegrywam przez jakies fikolki, i najczesciej to wyglada tak ze do polowy jest wyrownany mecz nawet jak przegrywam te 2-1 lub 3-2 to jest kontakt, a pozniej chkopy odkezdzaja. No chyba ze od poczatku jest juz 3-0 lub4 to robie szybki wyjscie, ale moja masochistyczna uzalezniona od fify dusza zaraz klikankolejny mecz i tak siedze w tej 8 lidze co mnie #!$%@? bo w rok temu gralem sobie w 4-5 na zmiane. Sciana tekstu i wysryw z rana, wiec kto dotrwal to prosze podac mi w komentarzu jesli macie, jakis poradnik, rady co do skladu kub co do wytyczmych dla tego ustawienia ktore chyba jako jedyne jest w miare grywalne dla mnie.
#fut
maxym1990 - Ma ktos poradniki jak grac? Bo nie umiem poprawic skila i tylko sie #!$%@...

źródło: comment_1665468274WzUwGorDdlTzM3v6d1w1il.jpg

Pobierz
  • 6
@maxym1990: Kanały na yt są spoko, ale miej też na uwadze, że każdy ma swój styl gry i to że ktoś poda gotową formacje i wytyczne może niewiele dać. Ja się strasznie męczyłem przez pewien czas w obronie, dalej się w sumie męcze, ale odkąd zmieniłem na zdecydowany pressing to jest tak jakby lepiej - przeciwnik musi dość szybko podejmować decyzje gdzie podać i czasem mu nie pyknie. Jak grałem na