Wpis z mikrobloga

Wiem że pewnie mnie tu zaraz zwyzywacie ale, i tak tam mają miliard razy gorzej, jestem już przebodźcowany i zmęczony tym ciągłym kościołem w #ukraina #wojna . Jako rodzic ale też jako pracownik. Dziś zacząłem nowa, w sumie wydaje się że wymarzoną #praca ale zamiast się cieszyć czuję znów niepokój. Do tego kwrtoflany debil z #bialorus #!$%@? wie co mu pomglowie chodzi. Naprawdę jestem już zmęczony #gownowyznanie
  • 12
@czuczer dupnij sobie monsterka byczku jak jesteś zmęczony. A takie całkiem poważnie jak na razie żyjesz w bezpiecznym kraju i tym się ciesz. Kryzys w nas już uderzył i będzie jeszce gorzej, ale finalnie jesteś bezpieczny.
@czuczer: wycisz się, wyłącz tv( włącz myślenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), nie wchodź na fb, serwisy informacyjne itp.Myślę, że wiele osób miało podobnie.Ja sam przyznaję, że ze 3 razy miałem takie chwile, że czułem się przytłoczony tym wszystkim, ale chwila wytchnienia i wracasz do gry.Trzymaj się tam Miras i głowa do góry.
@czuczer: kartoflak to mniejsze zmartwienie niż inflacja, militarnie są lata na murzynami technologicznie a ilościowo to jakiś ułamek tego co ma polska nie wspominając o nato. agrofuhrer robi zagrywki jakie może żeby tylko nie wchodzić na ukrainę i pod pretekstem ataku nato unieruchamia siły na granicy z pl.