Wpis z mikrobloga

@wrobel28: No serio nw, tak samo chodzi tutaj info o jakimś bartosiaku, jedyne kogo znam to kaczora Dudę i tego Morawieckiego no i Tuska a reszta to noname jakieś których pierwszy raz słyszę, obraziłeś się, że nie śledzę polskiej polityki czy jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Volki: dlaczego PiS i Konfederacja to to samo

Artur Dzianbior: Współtworzył struktury Stowarzyszenia KoLiber[1], przystąpił także do Młodych Konserwatystów, a w 2001 do Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego[3]. Należał potem do Unii Polityki Realnej oraz Prawa i Sprawiedliwości.
@Volki: Dobrze, ale wierzę, że dotrzymasz słowa i też odpowiesz. Morawiecki nigdy nie był w PO z tego co mi wiadomo. Ale nawet jeśli to był w tym otoczeniu w roli finansisty i wiadomo już, że donosił w czasie współpracy z Tuskiem PiSowi i zaraz po wybuchu afery taśmowej został wysokim politykiem w rządzie PiS. Imo słaby przykład. Odnośnie Tuska to nie wiem gdzie on wspiera Niemcy. Raczej jest o to
@PositiveRate Co to za fikołek? Pytałem czy cię drażni, że Morawiecki jest z PO, a Tusk jest tak prorosyjski, że wspiera prorosyjski reżim Niemiec?

A ty dalej fikołki xD xD Nawet na proste pytanie nie chcesz odpowiedzieć.