Wpis z mikrobloga

czy Wam nie wyglada to na wypowiedz z green screena ? Twarz oświetlona z innej strony niż budynek


@IWishICouldRead: Przecież on stoi w cieniu między budynkami. Jego twarz jest doświetlana pewnie przez odbicie światła od jasnej elewacji.
  • Odpowiedz
@IWishICouldRead: Plus w Kijowie jest z 10 stopni dziś (na ulicach wszyscy w kurtkach jak wyglądało to na filmiku), a on w t-shircie.

@Barto_: No ale co do zasady wiadomo że jest w Kijowie. Jak nagrywał słynne "Prezydent tut" to też w Kijowie siedział i "zdradzał" swoje położenie, ale miało to na celu podbudowanie morale.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Niby tak (ja sam dziś przyszedłem w sweterku i w bezrękawniku, jak koleżanki są w płaszczach) ale wraz z innymi poszlakami (smużenie, inne oświetlenie twarzy i budynków, nienaturalne tło) to jestem zdania że to było na green screenie kręcone.
  • Odpowiedz
nie mówię, że źle ( ͡º ͜ʖ͡º) Po prostu chciałem podpytać, czy macie takie same obserwacje


@IWishICouldRead: swiatlo odbite. Nie znac takich podstaw fizyki ktore sie obserwuje na codzień w zyciu to wstyd
  • Odpowiedz