Wpis z mikrobloga

@Lujaszek: Ooojjj, ten trailer aż nazbyt przypomina mi pamiętny E3 trailer od EA z gry Anthem, a zwłaszcza fragment latania na miotle, no kropka w kropkę wygląda to tak samo, jak tam. Krótko mówiąc, wygląda mi to na bullshot stylizowany na fragment gameplayu. Oby nie okazało się to taką samą klapą, bo hype na tą grę jest zasadniczo tak samo duży, jak na właśnie Anthem.
Daleko mi do bycia ekspertem


@bary94pl: nie no, to już zauważyłem...
w odróżnieniu od rzekomego hajpu na Anthem, lol

Na grę typu Hogwarts Legacy czekali ludzie od wielu lat a kto się jarał Anthem? Kolejnym pseudo klonem Destiny, od studia które wydało poturbowaną Andromedę?

Pierwszy trailer gry od Bioware ma niecałe 10 mln wyświetleń w 5 lat a HG ma 30 mln w 2 lata i kolejne 10 mln na trailerze
@janushek:

Pierwszy trailer gry od Bioware ma niecałe 10 mln wyświetleń w 5 lat a HG ma 30 mln w 2 lata i kolejne 10 mln na trailerze sprzed pół roku - tak, hype jest zasadniczo ten sam


No.. to w takim razie te liczby które podajesz, w przypadku gdy okaże się, że ten trailer faktycznie jest bullshotem, hypetrain #!$%@? jeszcze mocniej, i będzie jeszcze większy hejt, niż wylewał się na
Ooojjj, ten trailer aż nazbyt przypomina mi pamiętny E3 trailer od EA z gry Anthem, a zwłaszcza fragment latania na miotle, no kropka w kropkę wygląda to tak samo, jak tam. Krótko mówiąc, wygląda mi to na bullshot stylizowany na fragment gameplayu. Oby nie okazało się to taką samą klapą, bo hype na tą grę jest zasadniczo tak samo duży, jak na właśnie Anthem.


@bary94pl: Poważnie? Mi to wygląda trochę niskobudżetowo,
Ooojjj, ten trailer aż nazbyt przypomina mi pamiętny E3 trailer od EA z gry Anthem, a zwłaszcza fragment latania na miotle, no kropka w kropkę wygląda to tak samo, jak tam. Krótko mówiąc, wygląda mi to na bullshot stylizowany na fragment gameplayu. Oby nie okazało się to taką samą klapą, bo hype na tą grę jest zasadniczo tak samo duży, jak na właśnie Anthem


@bary94pl: ?? ale co ci tam nie
@Lujaszek czuję, że może być kupsko, ale nie ukrywam - i tak kupię. Mam za mocno nasrane w głowie pod względem Pottera, by odpuścić te gre XD. Poza tym nie ukrywajmy - wszystkie Pottery poza Zakonem Feniksa to nie były dobre gry, a mimo to bawiłem się przednio
@Angmac: Mam dokładnie to samo podejście, muszę ograć ten tytuł choćby nie wiem jakim kupskiem wyszedł. I w dyskusji tego "co będzie" nawet nie biorę udziału, mimo wszystkiego "co będzie" i tak w to zagram, bo również mam nasrane w głowie i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)