Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Birdie09: a umiesz napisać co jest z boomem nie tak? Poza cenami oczywiście, ale tobie raczej nie przeszkadza że jesteś dojony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nwm czy wiesz ale jedna osoba z tagu wysłała wszystkie środki z booma do badania i wszystkie soki wyszły prawidłowo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Birdie09: może i faktycznie pimpuje, ale tyle tego booma wszędzie jest i nigdzie żadne zweryfikowane osoby go nie krytykowały

A ten lab jest dla większości solą w oku, bo ma ogromne zasięgi i łatwo go kupić, a cenowo też stoi lepiej niż taki Spectrum

btw wystarczy sobie sprawdzić ceny surowca by wiedzieć że dziś już praktycznie nikomu nie opłaca się wałować, jak ilość prochu na taki flakon enana kosztuje 5zł, a
@Towarzysz_Pawulon: być może masz racje, ja osobiście naczytałem się dużo o stanach zapalnych i zanieczyszczeniach w towarze z boom, czy tak jest faktycznie ciężko mi to określić, zazwyczaj czytałem o tym na grupkach dyskusyjnych związanych z saa i forach, gdzie wiadomo też są ludzie pimpujący konkurencyjne laby. Aktualnie ciężko obiektywnie określić który lab jest dobry, bo w każdym gronie i najmniejszym kąciku są osoby które pimpują swoje środki, które dystrybuują. Napisałem