Wpis z mikrobloga

@RafDan: mi to się wydaje, że nie chodziło rozjwbanie tego mostu, tylko o pokazanie ze mogą zrobić ruskim wszystko na co mają ochotę. Ten most był obwarowany ruską propagandą sukcesu a tu jeb. Jakby chcieli to by ten most #!$%@? od początku do końca. Poza tym t było raczej działanie USA rękoma Ukraińców. Nie ma szans ze Ukraińcy swoim Intelem rozpracowali plan jak w ten most jebnac.
  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka: Pisałeś to już, nie wiem po co się powtarzasz. Dla Ciebie to może być odpalenie, ja sobie jedynie peta zgasiłem bo akurat miałem taką ochotę. Jak się kiedyś odpalę na jakiegoś wykopka to Cię zawołam, odkąd tu jestem jeszcze to nie nastąpiło.
  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka: No jak to nie podzielasz skoro napisałeś:

bo atakujący żadnych rad nie przyjmie

a nie dajesz się prowokować zwykłym trollom xD


Nazwałeś go trollem, i niegodnym Twoich rad czyli dokładnie to co miałem
  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka: Nie rozumiem, żegnasz się już drugi raz, a ciągle piszesz. Ja jedynie zacytowałem Twoje słowa, które pokrywają się z moimi. Gdyby było inaczej, i uznałbyś atakującego trolla za osobą równie ważną co ja, to również przekazałbyś swoje rady jej, bo przecież troszczysz się o każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka: To już wiemy że nie jesteś kulturalny, bo ja Ci napisałem "Piona" a Ty dalej pisałeś. A teraz po 3 pożegnaniu dalej piszesz xD

Odpaliłeś się, odstaw internet bo Ci szkodzi.
  • Odpowiedz