Wpis z mikrobloga

@elfikWzbozu: @P123xyz: wku*wiała mnie na maxa momentami tym swoim rozchwianiem i krzykami … w domu bym jej nie chciała mieć na codzień, ale z perspektywy programu emocje jednak były.
To jak ze żmiją w poprzednim sezonie, nieco inny i bardziej chamski i kąśliwy charakterek to był, ale emocje były.

Tak sobie myśle co by było, gdyby w programie były same Anastazje ( piękne i pewnie mądre, ale bez energii) tylko
@P123xyz: myślisz, że uczestnicy jej nie lubią? ( no
oprócz Marka oczywiscie) Ona dla nich jest zawsze miła i sympatyczna. Ma Wentyla i nie uwodzi innych póki co. Nie wiem czy mają powody, żeby jej nie lubić. Ale może się mylę.
@Rosalinea: ja po live'ach odniosłam właśnie takie wrażenie - nowe mówiły coś w tym stylu, że była nieprzyjemna, Mikołaj Monice też mówił, że z dziewczyn z nią ma najsłabszy kontakt, więc jak odpadnie to mu przykro jakoś specjalnie nie będzie; Wentyl przed rajskim zaproponował Andżeli i Dejwowi podmiankę w razie blokady to Andżela odmówiła (i mówiła, że Magda z nią nie ma specjalnie kontaktu i że to ona powinna ją prosić
@kartelling: być może, ja mam zaległości w oglądaniu live, ale usłyszałam jak mówione było, ze nie ma sensu blokować pary Magdy i Wentyla bo po co psuć to, co między nimi jest…. Może z uwagi na Wentyla nie bedą jej robić pod górkę.
@Olostro: a Ty Olo co lubisz oglądać?

Wolisz dramaty czy komedie?
SF czy historyczne?
Thrillery czy erotyki?
operetkę czy filharmonię?
Teatr czy kabaret?

Tak pytam, to nie świadczy o nas tylko o naszych gustach i upodobaniach
@Rosalinea: Nasze gusta świadczą o nas. Wyobrażasz sobie żeby ktoś kto nie ma wrażliwej duszy słuchał by muzyki poważnej ?Skoro pragniesz dymów to sobie konferencje gal mma. zobacz
Z tego co wymieniłaś dramaty, thrillery i erotyki
@Olostro: myślę Olo, że w tym światku to wszystko jest wpisane w kanony tych gal. Nie siedzę w tym i się nie znam, piszę z punktu widzenia przypadkowego widza. Moim zdaniem to część show i dodatek do tego czego na ringu albo w klatce się nie zdążyło zrobić.

Ale tak jak piszę, mnie to nie kręci, podobnie jak kabarety.
@Olostro: piszesz o tym słownym ubliżaniu sobie i oblewaniem się wulgarnie słownym gównem?
Nie słucham tego, ale myśle ze to nieco bardziej hardcorowa wersja Wykopu jest…. Pewnie później zbijają sobie piątki