Wpis z mikrobloga

#google powoli ubija #youtubevanced Jeszcze działa w trybie inkognito i nie wszystkie filmy są tak blokowane z IP angielskiego. Przez polski server VPN też działa. Ale chyba już się za to zabrali bo najpierw padło u mojej różowej 3 dni temu, a teraz u mnie. Na #reddit są doniesienia nawet 2 miesiące wstecz więc proces ewidentnie postępuje. Po kliknięciu niektórych filmów przekierowuje na takie coś:
NdFeB - #google powoli ubija #youtubevanced Jeszcze działa w trybie inkognito i nie w...

źródło: comment_16652257953NweSSuDRDauD4vckoeMwX.jpg

Pobierz
  • 7
@NdFeB: u mojego brata na Redmi 9 nie działa. U mnie na Poco X3 NFC jeszcze tak. A reklam coraz więcej, przed i w trakcie po kilka razy. Na Music już co utwór, gdzie kiedyś było co 2-4. Niedługo bez alternatywy lub premium nie będzie dało się oglądać.
@qmicha: z moich badań wynika że głównie nie działa z IP z UK. Jak przełączam na Polskę to działa. Ciekawe jak długo zanim zaczną blokować inne kraje.
@qmicha: Oo to ciekawe. Daj znać jak przestanie działać bo u mojej dziewczyny stało sie to kilka dni temu, a u mnie dziś. Masz zalogowane swoje konto? Bez konta u mnie też działa w inkognito