Wpis z mikrobloga

@lajt: Ogólnie sam dużo nie potrzebuję od tej aplikacji. Wcześniej wystarczała mi informacja, jak długo spałem i jaki utrzymuję trend, teraz chyba doszła analiza faz snu i tym samym zatarła się trochę różnica względem Autosleep.
Wydaje mi się jednak, że Autosleep pokazuje więcej informacji z wyciągniętych danych i dzięki temu może lepiej wpływać na wyrabianie dobrych nawyków sennych.
  • Odpowiedz
  • 1
@alWdIjJpz18nHw: Mi bardziej chodzi o poprawność danych z faktycznym czasem snu. Dzisiaj spałem jak gowno, a wręcz mam wrażenie, ze większość przeleżałem zamiast spać, a w apce widać jakbym miał całkiem udana noc. Zacząłem się z tego względu rozglądać za alternatywa
  • Odpowiedz
@lajt: Korzystałem jednocześnie z obu, czasy bardzo podobne.
Na korzyść AutoSleep ze wykryje automatycznie drzemkę w ciągu dnia, AW tylko podczas trybu sen :C
  • Odpowiedz
  • 0
@alWdIjJpz18nHw: Możliwe, bo trochę rozluźnione go tej nocy dla własnej wygody. Tak czy siak - te staty w health i możliwość ich porównywania prezentują się dość ubogo na tle np. Garnina. Ale zegarek fajny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lajt: Ogólnie polecam paski nylonowe na rzep. Największy stopień dopasowania do nadgarstka i jednocześnie największy komfort. No i tanie są na Aliexpress ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale teraz dostawy to pewnie gdzieś na grudzień są.
  • Odpowiedz
@alWdIjJpz18nHw: Do Garmina daleko i wciąż mało użyteczne bo wymaga zaangażowania osobno do zdobycia potrzebnej wiedzy i analizy tego, co w dobie automatycznych algorytmów jest karkołomne, nie warte płacenia z tego względu. Szkoda, bo się zastanawiałem. Apple ma zasoby deweloperskie do wyciśnięcia z czujników tak dużo i marnują cały potencjał. Garmin odwrotnie, stosuje najlepsze czujniki, a w porównaniu do apple, jego algorytmy kiepsko z nimi współpracują mimo wszystko nawet z tych
  • Odpowiedz