Wpis z mikrobloga

@JURCZ91: Wkurza mnie to bo jak kurs podskoczy to ja znowu wyjdę na max 5% do przodu a kuzyn znowu będzie się naśmiewał ze swoimi 20% :(

Nawet sobie nie wyobrażasz jaki on może być wkurzający xD
  • Odpowiedz
@siemankooo: nie narzekam ;-) głupi byłem, że wcześniej tego nie robiłem. Ale wiesz, obrót 1BTC w jedną i w drugą stronę to jakieś w tym momencie 22PLN dla giełdy, więc trzeba się dobrze wstrzelać. Jak analizujesz kurs? Ja korzystam głównie z StochRSI.

edit: w sensie kupno i sprzedaż 1BTC to sumarycznie prowizja ok 25PLN dla giełdy
  • Odpowiedz
Ja wam się wszystkim dziwię :D Zysk 5-9%? Za mało jak dla mnie. Kupiłem przy bardzo dobrym kursie ponad 230 LTC i je elegancko trzymam na lepsze czasy. Mam totalnie w------e na chwilowe spadki :D I tak jestem sporo do przodu.

@roykovsky @siemankooo
  • Odpowiedz
@kaczmar119: wiesz, ja to niejako dodatkowo robię, bo i tak kopię w międzyczasie. Mieć a nie mieć 10% więcej... dla mnie odpowiedź jest prosta :) poza tym, zauważ. Po paru dniach takich 10% wzrostów kapitału masz niesamowity zysk.

@Stadler: BTC to jednak nie są hype-waluty, gdzie mają wielkie wzrosty i równie wielkie spadki. Poza tym, jako że nie kopie scrypt, to nie jestem w temacie i dużo by
  • Odpowiedz
@kaczmar119: ale to nie tak, jak sobie kilka razy w miesiącu zarobisz te 10% to już ładniej to wygląda :)

@roykovsky: Oj ja miałem na myśli po jednorazowej transakcji czyli dla mnie to max 0.25 BTC więc i prowizja mniejsza, 1 BTC to już mój maksymalny obrót w miesiącu. :D

Wiesz ja tak bardziej dla rozrywki to robię :)
  • Odpowiedz