Wpis z mikrobloga

Mam rozkmine bo znajoma ajfoniara własnie rozbiła swojego miesięcznego IP13 i już tak z tym zbitym frontem będzie się bujać przez 2-3 lata - tak wyglada cykl życia jej kazdego telefonu (a kazdy mial szklo i case)

Co trzeba robić żeby tak tłuc telefony? Przez 12 lat miałem 6 telefonów ze szklanym frontem i zaden nie miał nawet drobnego pęknięcia, a w międzyczasie co drugi telefon jaki widzę u ludzi miał już randewu z betonem

#telefony
kobiaszu - Mam rozkmine bo znajoma ajfoniara własnie rozbiła swojego miesięcznego IP1...

źródło: comment_1665180630JkGogX9NXscbc6OufQemUb.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Ja bierdole jak można tak pokiereszować telefon xD Skakała na spadochronie i jej spadł czy co?

Nie wytrzymuję z ryśniętą szybką, a co dopiero z tak rozyebanymi pleckami
  • Odpowiedz
Potem pojawiły się dragi i w ciągu 4 kolejnych lat stłukłem 2 telefony.


@WyzionietyDuch: O gurwa, przeanalizowałem moich znajomych i to prawda xD
Dowód anegdotyczny, ale w moim kręgu znajomych też to działa - im więcej narkotyków tym bardziej zniszczony telefon xD Nie wiem czy to jakaś zależność czy co
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Stłukłam tak każdy swój telefon. Najnowszego srajfona tak #!$%@? że aż musiałam kupić gumowego kondoma, żeby mu bebechy nie wypadły. AMA

XD
  • Odpowiedz
@niochland: częściej rzucasz telefonem o ścianę, gdy diler nie odbiera xD

Albo jesteś zwykłym pierdołą, jak ja. Nie potrafię porządnie z auta wyjąc zakupów, jeśli mam cokolwiek więcej niż reklamówkę xD
  • Odpowiedz
Najnowszego srajfona tak #!$%@? że aż musiałam kupić gumowego kondoma, żeby mu bebechy nie wypadły. AMA


@k8vonG: Jeśli nie potrafisz utrzymać w ręcę telefonu to może pora iść na odwyk albo przynajmniej kupić jakieś pancerne etui ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion: Nie chodzi o trzęsące się ręce tylko o wrodzona pierdołowatość i roztargnienie. Czasem niedomkniętą torebkę, czasem otwartą nerkę. Ale zawsze w komplecie ze mną, radośnie kicającą pierdołą xD

i tak wlasnie napisałam - kupiłam już gumowego kondoma żeby bebechy nie wypadły xD i od kiedy go mam upadł mi już znowu milion razy xD
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Znam ten typ różowych. Wg mnie ma #!$%@? w przedmioty dla Niej ten telefon to, to samo, co telefon za 200, na pytanie czy jej go nie żal, usłyszysz zapewne odpowiedz typu: „No Jezu no upadł … mam z tego powodu płakać ?” Z takim wiesz wyrzutem, że się jeszcze śmiałeś zapytać… :-) (to tylko przedmiot, i ona nie wiąże z nim absolutnie żadnych emocji)
  • Odpowiedz
@WyzionietyDuch: Gadanie... Raz zbiłem na trzeźwo przez przypadek jak wysiadałem z samochodu i raz zgubiłem ale byłem pod wpływem chyba wszystkiego co było na imprezie. W moim przypadku to się nie sprawdza xD patrząc po znajomych też tak średnio, może dlatego, że już po 30 jesteśmy i tzw hehe odpowiedzialność xD
  • Odpowiedz