Wpis z mikrobloga

#bankowosc #apple #iphone #mastercard #visa
Hej mam pytanko. Mam swoją kartę debetowa z limitem oczywiście podpięte normalnie do konta w aplikacji #santander
Chcę dać dostęp do konta swojej różowej wiec postanowiłem dodać jej na iPhonie po portfela #applepay swoją kartę. Ale nie mogę jej zweryfikować i odsłużą oczywscie do nr tel do banku. Czy ma ktoś z was podpiętą jedną kartę do dwóch różnych kont appleID? Bo ja mam no na watchu i na iPhonie ale już na innym iPhonie miałby sie nie dać?
  • 5
  • Odpowiedz
@stanley88: mam wiele kart różnych banków podpiętych na dwóch telefonach, w tym kartę Santandera również.
Do tego też na Waatchu moim i żony, więc to jakś błąd u Ciebie. Może spróbuj usunąć kartę i od nowa dodać.
  • Odpowiedz
@stanley88: Przede wszystkim kartą może posługiwać się tylko osoba, której dane są na niej umieszczone. Płatność nieswoja karta to przestępstwo i żadne "upoważnienie" z twojej strony nic w tej kwestii nie zmienia. Małżeństwo też nie @PepeXD:
  • Odpowiedz
Przede wszystkim kartą może posługiwać się tylko osoba, której dane są na niej umieszczone. Płatność nieswoja karta to przestępstwo i żadne "upoważnienie" z twojej strony nic w tej kwestii nie zmienia. Małżeństwo też nie


@kaaban: Bardzo upierdliwy przepis niestety -,-
  • Odpowiedz