Wpis z mikrobloga

@mmmska:

Ahhhhhhhhh – gdyby ktoś napisał, że to taki trolling i... dziwny sarkazm – to nie. Tacy ludzie w Polsce serio istnieją i tak myślą, a wy mijacie ich codziennie na ulicy ;)
  • Odpowiedz
@Thorrand na Youtubie to można z filmiku na filmik trafić na różnych sekciarzy. Ostatnio trafiłem na kanał który twierdzi, że wojna na Ukrainie to plan masonów. Albo filmik jak Łukaszenka drwi z naszego kraju, a 90% sekcji komentarzy to wychwalanie narodu Rosyjskiego i Białorusi.
  • Odpowiedz
@mmmska:

Wykształcenie nie jest... mimo wszystko najważniejsze – moim zdaniem (a nie jestem psychologiem).

Sądzę, że to kwestia bardziej niskiej samooceny i chęci dowartościowania się. Alternatywny świat, nieistniejący świat, rzeczywistość, daje im poczucie bycia lepszymi, mądrzejszymi, oświeconymi. A takie treści „piorące" mózgi, są właśnie opatrzone takimi frazesami, że... dla wybranych, dla oświeconych... TO MY WIEMY, a INNI NIE WIEDZĄ! To właśnie Ty jesteś wyjątkowy i to właśnie TY musisz to
  • Odpowiedz
Ostatnio trafiłem na kanał który twierdzi, że wojna na Ukrainie to plan masonów.


@Guckiet:

Ten kanał twierdzi, że to Ukraina zaatakowała Rosję, oczywiście nie bezpośrednio – ale wymusiła ten atak (rękami USA i Polski) xD

Oczywiście Rosja wojnę wygrywa i codziennie koleś ogłasza sukcesy Rosji. Koleś nadaje bardziej niż Russia Today, bo tam przynajmniej przyznają się do porażek i niektóre wystąpienia propagandystów mają ręce i nogi. Ten natomiast #!$%@? jak
  • Odpowiedz
@mmmska:

Nie kumam xD

Nie chodzi mi o jakieś turbo-oświecone przemyślenia i bycie najmądrzejszym. Wystarczy, by ludzie nie uważali Rosji za rękę Boga, który walczy z Szatanem USA na Ukrainie xDD
  • Odpowiedz
  • 11
@Thorrand Zauważyłem, że duża część sekciarzy to byli kuce, którzy znaleźli sobie nowe grupy. Sam jako były kuc znam paru łebków którzy dołączyli do różnych grup typu neon lub do "pansłowian" (nie pamiętam dokładnie).
  • Odpowiedz