Wpis z mikrobloga

@gorzki99 dostałem powiadomienie, ale mi się wydaje że właśnie od razu jakby nie dziala tylko po czasie, ale nie chce tyle Cię trzymać jako Barabasza żeby to sprawdzić XD

W każdym razie ja jak kiedyś jeszcze używałem czarnej listy to nie dostawałem niektórych powiadomień tylko znajdowałem je szukając czegoś innego zazwyczaj.
@bizonsky: No ja sie spotkalem z tym ze jak komus brakowalo argumentow zeby pokazac ze jednak nie jest glupim to dostawalem zawsze "lecisz na czarno"

I jakie zdziwienie typa: "ale mam Cie na czarno wiec dlaczego widze jak nie wolasz". Specyfika wypoku.

Jak Ty masz kogos na czarnej to w Twoim watku nie moze sie wypowiadac. Ale zawolanie Ciebie w jego watku to zobaczysz. Chyba zze jest jak piszesz - 14
@gorzki99 w apce na androidzie nie ma przycisku służącego do odpowiedzi w wątkach takiej osoby i widać to od razu. Jedyny chyba plus tej apki.

Ja też kiedyś dawałem ludzi na czarno a potem nie pamiętałem nigdy za co, bo się okazywało że się #!$%@? na jakąś randomową rzecz z internetu co mnie w danym momencie obruszyla na 5 minut. I większość ludzi robi tak samo nie zauważając że w innych tematach
Ja też kiedyś dawałem ludzi na czarno a potem nie pamiętałem nigdy za co, bo się okazywało że się #!$%@? na jakąś randomową rzecz z internetu co mnie w danym momencie obruszyla na 5 minut. I większość ludzi robi tak samo nie zauważając że w innych tematach można mieć gdzieś wspólny język i nie ma się co #!$%@? aż tak XD


@bizonsky: Moja czarna nie nalezy do malych :P Ale nigdy
@gorzki99 no tak też próbowałem, ale z drugiej strony czasem potem taki spamer czy inny delikwent zdarzało sie, że wrzucił raz na rok coś śmiesznego, albo jakaś dobra inbe i ja tego nie widziałem na czas i było mi przykro xD
albo jakaś dobra inbe i ja tego nie widziałem na czas i było mi przykro xD


@bizonsky: No mi nie ma ;P

Jestem w stanie przyjac ze raz na jakis czs czegos ciekawego nie zobacze w zamian za to ze przez wiekszosc czasu nie zobacze gowna :P
my ciągle piszemy o wykopie?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bizonsky: Ta :P

Slaby content to slaby content. Nic z tym nie zrobisz. Widze taki to scrolluje. ALe jak scrolluje i co chwile widze ten sam spam od tego samego kolesia, albo to samo nietagowane gowno ktore ma na czarnej zeby go nie widziec to "zapraszam na kwatery do mojej czarnej"

Czyms innym jest slaby content (ktory po prostu