Wpis z mikrobloga

@eLL_Koza: no to zazdro, moje chyba tylko w sklepie miały kwiaty. Później przynajmniej było zielono w pokoju. Kącik wygląda na bardzo przytulny, gratuluję zmysłu estetycznego, ofc jeżeli Ty urządzałas. Widać napracowanko, okolica chociaż zielona, czy jednak zieleń w mieszkaniu ma uzupełnić ten niedobór? XD
@DomeN: Tak i o dziwo po nadze i paru innych to najlepsza mysz jaka w zyciu mialam. Cone Aimo
@nick230: co?
@Kompr3s: Okolica scierwo. Zielen w mieszkaniu generalnie moja zajawka polowa moich roslin obecnie u mojej mamy na wsi na wygnaniu bo sie nie mieszcza na tym kurniku^^ Tak to jest jak wiesniak w miescie mieszka. Potrzebuje namiastki normalnego zycia. I dzieki (ʘʘ)
@DomeN: najlepsze, ze chcialam ja oddac, bo mam 150cm wzrostu i na poczatku wydawala mi sie zbyt duza. Ale serio NIGDY bym nie przypuszczala, ze bede mowic, ze sprzet roccata jest kozacki. Nigdy. Szukalam zwyczajnie czegos bialego, bo tak mi sie uwidzialo i znalazlam swoja sprzetowa mekke.
@Fachmann: NAD 310 kupilam od audiofila za smieszne pieniadze potem poszedl do calkowitej regeneracji. Wymienialam w nim 90% rzeczy na nowe. Stara zostala
@eLL_Koza: no to ja mam to samo z nią, w środku RTX 2070 Super referencyjny, który zawsze ma wiatraki na 1500rpm minimum, przez co jest głośno, denerwuje mnie to niesamowicie, a do tego również cable management zrobiony. I tak niewiele używam, bo przeszła mi ochota na granie ostatnio.