Wpis z mikrobloga

@dzangyl: To prawda, bo bolszewickie świnie jak to przedstawiciele cywilizacji turańskiej rozumieją tylko prawo pięści. Bolszewickiej świni nie przemówisz werbalnie do rozumu, bolszewickiej świni musisz po prostu #!$%@?ć i zdeptać w ziemię jak ostatnią szmatę, bo do takiego traktowania bolszewickie świnie są przyzwyczajone i tylko takie traktowanie bolszewickie świnie respektują.
jak to przedstawiciele cywilizacji turańskiej rozumieją tylko prawo pięści.


@Makavlani: Znam wielu takich ludzi w Polsce, mimo że nie mamy cywilizacji turańskiej. Jak nie chodzi im o argument pięści, to chociaż wyzwisk, czyli też argument siły ale słowa. Wykop tutaj dostarcza nam wrażeń, tak jak inne zakątki internetu. FameMMA, patostreamy też lubią przemoc jako argument.

I co ty na to?
@nowywinternetach: Nawet nie wiem jak na taki komentarz odpowiedzieć xD. Czym innym jest jaranie się, że ktoś dostał w cymbał na freakowej gali, a czym innym społeczne przyzwolenie na masowe gwałty, mordy i rabieże, gdzie nawet żony ruskich sołdatów przyzwalają im na gwałcenie ukraińskich kobiet, tylko żeby się zabezpieczyli. Zobacz jaka była burzliwa reakcja internautów, gdy podczas tego PunchDowna czy jak to się nazywało, Artur "Waluś" Walczak stracił życie przez uderzenie
i co, też to zestawisz z mentalnością człowieka-bolszewika xD?


@Makavlani: Owszem, bo te kręgi wyznają dokładnie te same wartości, tylko cywilizacja trzyma ich w ryzach (karze), by czasem za wiele sobie nie pozwalali. Ale na wojnie robiliby to samo, bo to taki typ człowieka. Szczególnie, że przemoc potrafią stosować już teraz. Tak samo wobec niewinnych i słabszych. Argument pięści to zawsze argument prymitywa.

Tobie się naprawdę wydaje że kraj ma znaczenie.