Wpis z mikrobloga

@luk04330: melatonina nie uzależnia ,więc sprawdź jaka dawka działa na Ciebie najlepiej i po prostu stosuj jeśli masz problemy ze snem.
Ja sprawdzałem najpierw 1mg i tak po trochę w górę , a teraz przed snem biorę 5mg i jest ok.
  • Odpowiedz
@luk04330:
Nie jestem lekarzem bądź farmaceutą , więc tej kwestii Ci nie wyjaśnię.

Jednak z własnego punktu widzenia nie zauważyłem tego ,co nie oznacza że u kogoś innego nie może być inaczej.
Opakowanie 30 tabletek 5mg zazwyczaj starcza mi na 4-5 miesięcy. Biorę tylko jak mam problem z zaśnięciem.
  • Odpowiedz
@luk04330: Melatonina jest hormonem, który jest naturalnie produkowany w organizmie, dlatego każde ingerowanie w jego wydzielanie może mieć dalsze skutki. We wskazaniach melatoniny zaleca się jej stosowanie jedynie w okresach jet lagu. Próbowałeś czegoś innego? Oprócz ziółek bez Rp warto poprosić rodzinnego o receptę choćby na hydroksyzyne, ja po melatonine sięgnęłabym w ostateczności ;)
  • Odpowiedz
@alewixa: no właśnie o tym myślałem, bo zabawa w hormony to jednak nie jest coś normalnego. Już zamówiłem i niebawem pewnie odbiorę zamówienie ale będę brał tylko doraźnie.
  • Odpowiedz