Wpis z mikrobloga

Ktoś wczoraj wrzucił link do filmu Threads na cda.pl. Dość kontrowersyjne komentarze skłoniły mnie do obejrzenia go. Film naprawdę jest dobry. Ostatnio miałem tak zrytą psyche po obejrzeniu filmu jak oglądałem Irreversible z Moniką Belucci.

Ten fragment recenzji bardzo dobrze oddaje nastrój w jakim się zostaje po jego obejrzeniu :/ Daje tez do zrozumienia, że wojnę atomową może wywołać tylko wariat, oraz że w ogóle „istnienie” głowic atomowych na świecie jest czymś niedorzecznym.

Kto go obejrzy, będzie już inny. Film Nazajutrz przy nim, to bajeczka. Nie bierze jeńców. Duża ostrożność, bo film naprawdę może zaszkodzić psychice. W latach '80 BBC wyemitowała ten film tylko dwa razy. Pod wpływem tego obrazu matka zamordowała swoje dzieci i popelniła samobójstwo. W liście pozostawionym na kuchennym stole napisała, że popełniła błąd przynosząc je na świat, gdyż nie zdawała sobie sprawy, w jakim świecie będą żyć. To uświadamia, jak mocny jest ten film.


Link do filmu: https://m.cda.pl/video/1214143201

#film #wojna
fuuYeah - Ktoś wczoraj wrzucił link do filmu Threads na cda.pl. Dość kontrowersyjne k...

źródło: comment_16650323128Nq7EzHw3VrmZYNYW0AUCj.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • 0
@fuuYeah ja tak samo, obejrzałem wczoraj po wpisie.
Jest bardzo depresyjny, faktycznie porusza bardzo ciekawy temat, szczególnie jak ludzkość wygląda po wojnie atomowej. A raczej resztki ludzkości.

Polecam
  • Odpowiedz