Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: nie no, tego nie neguje, sam tak przepracowałem niecały miesiąc, nigdy więcej xD po prostu śmieszy mnie wytykanie czegoś anetkom, kiedy ci sami ludzie piszą podobnie o pracy na 6-7, która dla większości osób wygląda tak, jak napisałem - odcina cię już koło 16-17 i nie wiesz, czy iść spać na 1-2h, czy wytrzymać do tej 21.
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: Kiedyś w Poznaniu w radiu była taka reklama wyższej szkoły czegoś tam i ogólnie jakaś tak panienka mówi, że „mam czas na prace studia i przyjemności”. Mój szwagier prowadzący swój biznes stwierdził, że chyba się zapisze bo tak to ma tylko prace xD
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: kumpel pracuje w szpitalu na nocki, no to dokladnie tak wyglada. spotykamy sie na wieczornym treningu, chodzi też na poranne a po nich prysznic i spać, zalezy jaka zmiana, czesto po pracy wpada zrobić trening, albo przed pojsciem na dyzur. Wy co #!$%@?, pracujecie caly dzien i nie macie po czyms takim siły pojsc na 2h na trening? nawet mi was nie żal :D
  • Odpowiedz
kiedy ci sami ludzie piszą podobnie o pracy na 6-7, która dla większości osób wygląda tak, jak napisałem - odcina cię już koło 16-17 i nie wiesz, czy iść spać na 1-2h, czy wytrzymać do tej 21.


@bezbekpol: Jak ktoś po 10 czy 9h snu nie potrafi wytrzymać do 16-17 to raczej powinien się udać do lekarza bo to nie jest normalne, poza tym jako że pracuję już z 8 lat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Śmieszne jest to, że wykopki wyśmiewają Anetki z hr'u piszące takie bzdury, a jednocześnie sami przekonują, że np. chodząc do pracy na 6-7, mają caaaaaały dzień dla siebie, bo może i muszą odespać 1-2h po pracy, bo tak ich ścina, ale za to pójdą spać o 21 xD no ale ważne, że zaoszczędzą z 15 minut stania w korku rano.

@bezbekpol: bo tak jest, ja robię 3 zmiany i ranki (6:00)
  • Odpowiedz