Wpis z mikrobloga

Panie @Omicron
Zmarnowałeś też kolejne kilka na pisanie swoich mądrości na wykopie. Ja nie zabiegam o widzów. Robię to co lubię. Ktoś chce to ogląda, jak nie to nie. Nie będe chorągiewką, która bedzie robić to co ktoś mi pisze. Nie bedę z siebie robił kogoś innego pod wyświetlenia.

Nie ogarniam aż tak wykopu, ale może ktoś mi powie dlaczego nie mogę odpowiedzieć w poprzednim poście ? Da sie ustawic jakąs blokade ?
#odyn
#korsir
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Korsir: tak, da się ustawić blokadę. Nie zabiegasz o widzów, a zbierasz forsę na patronite, robisz konkursy, live, promujesz sklep Odyna. Napisałem co mi się nie podoba i daję unsuba, to się zesrałeś :)
Ludzie sobie kpią z waszego cygańskiego taboru, na początku oglądałem bo poziom był trochę wyższy niż Odyna, ale teraz to zaliczyłeś dno. Pokazywanie jak pierzesz ciuchy w pralni przez 4 minuty 20 minutowego odcinka. Jeszcze pokaż
  • Odpowiedz
@Omicron: Ja ci odpowiedziałem na post, w którym mnie oznaczyłeś. A zesrałeś to sie ty tutaj tym postem.
Po raz kolejny tłumacze ci, że twoja opinia to nie jest opinia widzów. To nie jest kanał o samych poszukiwaniach. Ty sobie taka wizje tego kanału stworzyłeś i wymagasz ode mnie jej realizacji. Kanał jest o tym co robię w Chorwacji, jak robie pranie to nagrywam pranie, jak szukam detektorem to nagrywam
  • Odpowiedz
  • 2
Nie ogarniam aż tak wykopu, ale może ktoś mi powie dlaczego nie mogę odpowiedzieć w poprzednim poście ?


@Korsir bo to wypok, raz nie działa, a raz nie działa ¯_(ツ)_/¯

Jeszcze pokaż jak skarpety suszysz na maździe


@Omicron jak nie pokaże prania skarpetek to znowu będą komentarze na tagu, ze skarpet Korsir nie zmienia xD
  • Odpowiedz
@Omicron: zaczyna się patozebractwo. Ale to domena tych jutubowych świecidełek. Szkoda blondynka bo zupełnie skopiował grubasa po całości. Rokował być normalnym ale chciwość go zabila
  • Odpowiedz
@Omicron: wykop już się staje jak Kononowicz. Nie ma argumentów to trzeba postraszy donosem. Konkurs ten to nie jest loteria i nie podpada pod KAS z jednego prostego powodu. Biorący udział nic nie płacą za wzięcie udziału w nim, a sama nagroda jest przekazywana zwycięzcy jako darowizna (do około 5tyś nie ma podatku od darowizny).
  • Odpowiedz
@Korsir: no nie pieprz, że robisz kanał dla zabawy, nie zależy Ci na widzach i nie chcesz mieć takich zasięgów jak Odyn. Gdybyś był uczciwy to byś przyznał, że robisz to wszystko dla forsy z dotacji, patronite i jeszcze pewnie Odyn odpala Ci kieszonkowe za napędzanie mu sprzedaży xD
Może odkupisz dziadka od Odyna jak już uzbierasz xD
  • Odpowiedz
@Omicron: wiele razy pisałem, że nie nagrywam z pasji i każdy kto nagrywa na YT robi to aby osiągnąć jakiś sukces i możliwość życia z pasji. Jak dla mnie to normalna sprawa i nigdy tego nie ukrywałem. Jednak dalekie to jest od żebrania. Pasja moja są poszukiwania, a nagrywanie filmów jest właśnie dla zarobku, za coś muszę żyć i gdyby nie Youtube to nie mogłbym siedzieć teraz w Chorwacji.

Tak
  • Odpowiedz