Wpis z mikrobloga

Czemu zespół Konkwista 88 zakończył swoją działalność w 2005 roku? Czy istnieje jeszcze w ogóle scena rac w Polsce? Czy ma to związek z końcem subkultur? Punka jeszcze uda mi się spotkać od czasu do czasu, przy okazji koncertu, typowe skiny/nacjo praktycznie na wymarciu... eh
#rac
  • 11
  • Odpowiedz
@topol_123: dobra, znam jednego aktywnego skina z lat 90, facet ma teraz z 45-50 lat, jest dowódcą okręgu X w Ruchu Narodowym, był w ONR ale go zdelegalizowali. Opowiadał mi o #!$%@? z punkami, o koncertach, o ruchu nacjo itp. Teraz spokorniał, ma żonę, dzieci, jak wyjechałem z parafii to kontakt się urwał. Pamiętam, że scenę rac kojarzył ale było to coś pobocznego w jego "karierze". Gość naprawdę ogarnięty, tylko trochę
  • Odpowiedz
@topol_123: pamietam jak oidoxie w bodajze 2018roku przyjechało grac w dzierżoniowie to bylo w #!$%@? osob no, ale niestety niebiescy nie dopuscili do koncertu zatrzymujac organizatorow pod pretekstem posiadania broni, co bylo bzdura byle nie dopuscic do koncertu. na tvnie był pamietny pasek “wielka akcia abw, w ktorej uczestniczyło 300 funkcjonariuszy- zatrzymano 2 osoby”
  • Odpowiedz
@topol_123: Konkwista się rozleciała chyba przez Czerwonego. Honor wiadomo dlaczego, ale były jeszcze koncerty z Olafem bodajże ~8 lat temu (byłem, widziałem).

Z innych zespołów obecnych na scenie RAC do niedawna to był Obłęd (z Czerwonym i Kadim z K88), Gan, Stalag czy wspomniany wcześniej LTW. Dopóki było Orle Gniazdo to jeszcze jakoś się to bujało, odkąd nie organizują tego festiwalu to raczej cisza w temacie :(
  • Odpowiedz