Wpis z mikrobloga

Cześć, mam problem z pobraniem Battelfielda 3.
Niedawno go odinstalowałem (wtedy chodził idealnie) i teraz chciałem go zainstalować ponownie.
Przy próbie pobrania wyświetla się niestety powiadomienie "Pobieranie nieudane", oraz komunikat o błędzie pobierania (widoczny na załączonym screenie). Całość wykłada się na etapie weryfikacji plików gry. Co ciekawe, dodatki do BF3 są w stanie przejść przez tę samą weryfikację, problem dotyczy jedynie podstawki.
Dodam też że jestem w stanie zainstalować grę z płyty, ale przy próbie manualnego odpalenia BF3 z launchera w plikach na dysku zamiast z Origin, gra chce "sprawdzić datę premiery", a gdy przejdę dalej wyskakuje "błąd sprawdzania daty premiery"
Próbowałem już wielu poradników na YT, odpalałem Origina z przeglądarki, reinstalowałem go, czyściłem mu cache, instalowałem grę z płyty ze 2 razy. Nie wiem co robić. Szukać kontaktu z Origin/EA? (,)
#origin #gry #battlefield #bf3
Pobierz RudyLemur - Cześć, mam problem z pobraniem Battelfielda 3. 
Niedawno go odinstalował...
źródło: comment_1664970457Ud11qsDa7heO3lws4Hl246.jpg
  • 8
ROZWIĄZANIE: wystarczyło odpalić EA app klikając prawym>uruchom jako administrator. Może znaczenie miało też odznaczenie opcji zapamiętania danych przy logowaniu. Potem samoczynnie włączyła się naprawa plików gry <3