Wpis z mikrobloga

#radio357 #rns
Jeśli komuś zbrzydło ględzenie na którymś z wymienionych wyżej rozgłośni to polecam Rockserwis.fm - Muzyka niebanalna, brak POPu, od kilku godzin naliczyłem ze trzy wejścia z Jethro Tull, co nie w każdej rozgłośni się znajdzie. Ogólnie muzyka oderwana od płaskiej rzeczywistości.
  • 15
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: Nie jestem fanem klasyki rocka ale sto razy lepsze to niż Męskie Granie, Sochacka i jakieś inne bzdury lansowane w 357. Tylko czy w RockSerwis są jakieś audycje w prowadzącymi? Za każdym razem jak włączam, to po prostu leci piosenka za piosenką. Playlistę, to ja sobie mogę sam ułożyć w Spotify albo odpalić jakąś płytę CD z własnej kolekcji.
  • Odpowiedz
@DocentMarzanek: Wiesz, wczoraj po raz pierwszy ich słuchałem. Ale gdzieś w okolicy godziny szesnastej słyszałem głos jakiegoś ludka który opowiadał o muzyce Władysława Komendarka podpierając się przykładami. Trochę nostalgią mi zaleciało bo szczerze powiedziawszy to nawet zapomniałem o nim.
Później spotkałem się z głosem prowadzącego i opowiadającego o muzyce w okolicach dwudziestej i dwudziestej pierwszej. Dwie różne audycje i dwa różne rodzaje muzyki.
Podoba mi się tu różnorodność tematyczna muzyki, jakoś
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: To na pewno cieszy ale ja jednak potrzebuję radia, które do mnie mówi. Jeśli mam specjalnie celować w godziny, by trafić na audycję autorską, to nawet mimo dobrej muzyki nie jest to niestety propozycja dla mnie. Nie chwaląc się mam całkiem pokaźną kolekcję płyt z muzyką, którą lubię i playlistę mogę sobie dobrać sam. Radio jest po to, by mi (dzięki obeznanym z tematem prowadzącym) poszerzyło horyzonty a nie tylko
  • Odpowiedz
@DocentMarzanek: Wobec tego szukaj dalej, ja te propozycje znalazłem wczoraj na głównej stronie Patronite. Były tez tam takie rozgłośnie jak:
Radio bezpieczna podróż - muzyka przeplatana przepisami drogowymi.
Reset obywatelski - muzyki nie uświadczyłem przez kilkanaście minut, temat raczej w samej nazwie zawarty.
Radio astronomia - wiadomo o czym mówią.
Radio paranormalium - rozmowa dwóch nawiedzonych gości o paranormalnych zjawiskach, wytrzymałem raptem pięć minut :)
Nasze radio nostalgiczne - ha, jeden
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: Ja coraz częściej włączam BBC albo nawet jakieś lokalne stacje komercyjne z UK. Powiem, że jestem bardzo mile zaskoczony muzyką. Rozmowy też się kleją, szczególnie BBC ma dobry poziom.
Jeśli się słucha dużo muzyki, to Radio X London jest całkiem przyjemne, gorzej że jest w nim sporo reklam tzn. dość długie bloki reklamowe.
  • Odpowiedz