Wpis z mikrobloga

@Szmicer: Skoro życie z kobieta bez ślubu jest grzechem to chyba oczywiste że chrześcijanie będą zachęcać innych chrześcijan do brania ślubu. Nic dziwnego, nic nowego
  • Odpowiedz
via Android
  • 329
@Paula_pi nie napisali na billboardzie "Misja katolika" tylko "mężczyzny" i mnie to osobiście wkurza bo sugerują że bez slubu nie jestem mężczyzną. Równie dobrze mogliby postawić billboard z napisem "misja kobiety: ugotować obiad"
  • Odpowiedz
@Szmicer: Ty to jesteś z tych marudnej co go zawsze coś uwiera co nie?
Reklamy są po to żebyś zwrócił na nie uwagę i albo to przyjął albo nie.
I nikt nie sugeruje na tym bilbordzie ze bez ślubu nie jesteś mężczyzną, ale tak czujesz No to cóż ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Szmicer: baner każdy może se postawić, mi to rybka czy tam napisane są mądrości kk, czy pieśń do szatana, czy reklama marszu równości. Co #!$%@? najbardziej, to fakt, że tych banerów są tysiące w całej polsce, bezpośrednio agitujące kk, za nasz hajs
  • Odpowiedz
I nikt nie sugeruje na tym bilbordzie ze bez ślubu nie jesteś mężczyzną, ale tak czujesz No to cóż


@Paula_pi: Jak to nie? Wyraźnie napisane że to "misja mężczyzny". On jest mężczyzną i tej "misji" nie wypełnił, to znaczy że nie jest pełnowartościowym mężczyzną?
  • Odpowiedz