Wpis z mikrobloga

"To głównie świadczy o dziewczynie" w kontekście tempa Magdy i Wentyla.

Dawid, Migi, Mareczek i Wentyl - czterech chłopczyków mizoginów. Wychowani pod kamieniem z twardymi zasadami.

Dla mnie prawdziwy mężczyzna to taki, który szanuje kobiety, staje w obronie słabszych, jest szlachetny, nie boi się szczerości, dba o rodzinę, nie znika gdy jest ciężko.

Dla niektórych to wytatuowany sterydziarz, który ciągnie laski za włosy do jaskini.

Meh.

#hotelparadise
  • 48
@MoccaC: no taka prawda jest, to nie świadczy o moim wychowaniu, ale to jest stare polskie przysłowie. Zawsze facet będzie dążył do zbliżenia , no 95% facetów tak ma i to jest decyzja kazdej kobiety z osobna że do niego dojdzie. No chyba że to jakaś stłamszona, zagubiona dziewczyna która nie potrafi postawić bariery
@jejejejej: chyba macie jakieś zaburzenia i brak wam jasności myślenia tłumacząc sytuacje ze dziewczyna po 3 dniach pokazuje taką wolność obyczaju. oby znowu nie musiała uciekać za morze bo ludzie którzy ją oglądają również ja oceniają i to że jest puszczalska to jest zdroworozsądkowa ocena
@Barbarellaa a te statystyki o facetach to z dupy rozumiem? A kto powiedział że niektóre kobiety nie mogą mieć tak samo? Też dążyć do zbliżenia?

Współczuję bardzo, znam facetów którzy mają ogromne powodzenie i odmawiają przypadkowym kobietom w klubach.

Nie ogarniam po kij tak generalizowac. Każdy jest kim chce, niech robi co chce. Jeśli dwójka dorosłych singli chce isc do łóżka, to co Tobie do tego?
@Barbarellaa bardzo Ci współczuję. Łatwo Ci jest być krytyczną w stosunku do kobiet, bo sama dałaś się upchać w jakieś ramy. Facet może być kim chce. Może robić co chce. Kobieta ma wyglądać jak seksbomba i być dziewicą. "Puszczalska", " Sztuczna", "Wulgarna", " Wariatka", "Gruba", " Brzydka", "Głupia", " Toksyczna" - zastanów się jak często podobnych epitetów używasz w stosunku do mężczyzn a jak do kobiet. I to kobieta kobiecie, wstydziłabyś się
@MoccaC: okej wiadomo było że ten temat wywoła dyskusje i bedą na ten temat różne opinie, nie wiem po co ty się tak gorączkujesz, Szanuje twoje zdanie ale ty jesteś za bardzo napastliwa. Ja do tego podchodzę z pułapu oglądania programu tv, skojarzyło mi się to powiedzenie i stwierdziłam że po programie może mieć dziewczyna słabo. Nie ma co przeginać w żadna stronę jak np w drugą stronę Anastazja że jak
@MoccaC: ale kobieto zastanów się czy to program do debat ideologicznych czy komentowanie odcinków, za bardzo się nakręcasz, naprawdę, ja czasem to piszę żeby wsadzić kij w mrowisko a ty to łykasz...masz naprawde dziwne przejścia że reagujesz jakby ciebie ktoś atakował
@Barbarellaa w tym momencie nie gadamy o programie. Gadamy o bardzo szkodliwym światopoglądzie, bo wg Ciebie kobiecie wypada mniej niż facetowi.

Jestem kobietą i nie zostawiam takich rzeczy bez komentarza. Jakby kobiety miały podejście jak Ty to stałybyśmy w miejscu i nadal nie miałybyśmy dostępu do edukacji. Równe prawa, brak podwójnych standardów, szacunek do każdego człowieka i tyle.
@kocanka: bo on jest zwyczajnie obleśmy, tu nawet nie ma co komentować, mówi jasno że miał panienek że nie może zliczyć i maca ją jak jakiś ksiądz pedofil co sobie 12 latkę sadza na kolanku na kolędzie...nbllee
@MoccaC: to że kobiety nie wykazują szacunku do własnego ciała i ducha to średniowiecze i zacofanie...hmm...myślałam że mamy podnosić wibracje, oczyszczac ciało i dusze żeby żaden ołów nie ściągał nas w dół, to jest światowy trend dzis...a nie plugawienie, zatracenie sie w złych wzorcach
@Barbarellaa ale plugawisz to się Ty oceniając innych zamiast skupić się na sobie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tu nie chodzi o propsowanie rozwiązłości, a stosowanie tych samych standardów wobec mężczyzn i kobiet.

Nie uznajesz przygodnego seksu - ok, ale dlaczego tylko ze strony kobiet? Ja np. nie uznaje więc go po prostu nie uprawiam, a co mnie interesuje co ktoś robi ze swoim ciałem - zarówno facet jak
@mykawz300 i szczerze mówiąc ok, ale tak na koniec dnia to robią komuś krzywdę? Nie, dopóki nie jesteś z nimi w związku to zupełnie Cię to nie dotyka. Tak samo jak mogę powiedzieć że nie lubię jak ludzie są głupi, ale co mi do tego w sumie.

Natomiast jak ktoś pisze że facetowi coś wolno/wypada a kobiecie nie to jest zupełnie inny temat.