Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bliska mi osoba (kobieta) jest po 60 i do tej pory nie dbała zbytnio o swój wygląd - ma dość głębokie zmarszczki mimiczne i przebarwienia. Chciałbym sprawić jej prezent za 3-5 tysięcy złotych i zamówić serię wizyt u wykwalifikowanego dermatologa/kosmetologa. Chodzi mi o maksymalnie bezpieczne (a najlepiej zdrowe) zabiegi, które mogłyby przynieść najkorzystniejszy, naturalny efekt wizualny - ujędrnienie, rozświetlenie, wygładzenie, odmłodzenie cery.

Jakie zabiegi w tym budżecie przyniosą najlepsze i możliwie trwałe rezultaty? Wiadomo, że później mogłyby być uzupełnione odpowiednimi #kosmetyki i lekkim #makijaz. Z góry dzięki za polecenie wszystkich zabiegów i kosmetyków!

#pytanie #kosmetologia #dermatologia #kosmetyka #kosmetolog #dermatolog #cera #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #633c6e33db4ff55b1578f6e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Bliska mi osoba (kobieta) jest po 6...

źródło: comment_1664913686zDA8hWmHHz1ONwmpmh0USA.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. Czy jesteś pewien, że ta osoba życzy sobie takiego prezentu?
2. Najlepiej to skonsultować ze specjalistą kosmetologii, który zobaczy stan skóry i dobierze coś odpowiedniego.
  • Odpowiedz