Wpis z mikrobloga

#nootropics #fenibut #phenibut
Hej mirki. Od jakiegoś czasu sprawdzam różne notropy i teraz naczytalem sie o tym specyfiku. Jak to bywa w notropowym świecie łątwo trafić na niedziałające ścierwo. Polecacie jakieś konkretne źródło, te allegrowe do czegoś się nadają?
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mivus: ja kupuję od Revenge i na 100% działa. Znacznie tańszy, niż od Szwajcara. Tyle, że ja używam konkretnych dawek, minimum 3g na raz.
I żeby była jasnosc- to nie jest nootrop, tylko dość silny lek, mający sporo efektów ubocznych przy nadużywaniu. W Polsce jest sprzedawany jako supel, ale w krajach byłego ZSRR jest nadal stosowany jako lek uspokajający i nasenny, w działaniu jest podobny do Baclofenu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nelson2004: (ar)modafinil masz przebadany bo to lek na receptę. To ze flmodafinil jest niby silniejszy to nie argument gdy nie próbowałeś modafinilu. ~10zl tabletka, bierzesz 1/4 lub 1/2.
  • Odpowiedz
@mivus: kupiłem właśnie fl - 30 tabletek po 200mg. Miałem taką dawkę w NZT i wystarczy, bo tego codziennie nie mam zamiaru brać (przy nzt po 3 dniach brania bez przerwy zaczynały się dziwne schizy w głowie xd)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nelson2004: dlatego polecam prawdziwy modafinil a nie jakieś zamienniki. Ludzie z narkolepsja lecą na tym całe życie, ja jak i tysiące ludzi miesiące w dni pracy.
  • Odpowiedz
Koniec końców zakupilem od Raw Powders. Póki co 2 razy testowałem z odstępami 4 dniowymi (500mg, 1g) i zero śladów działania. Co 4 dni mam zamiar zwiększać dawkę. Jeśli dojdę do 2.5g i nic to #!$%@?.
@mivus mógłbyś mi też na pw podesłać?
  • Odpowiedz