Wpis z mikrobloga

#wroclaw #wroclaw #korki
O co chodzi z korkami na ulicy Opolskiej? Osiedle księżę małe, droga w stronę Siechnic. Tam zawsze jest korek, 7-10, 14-18 cały czas jest zapchane, w innych godzinach też zapchane ale trochę mniej XD
To normalne? Chciałem się dowiedzieć jak się mieszka w tamtych okolicach, ale już samo Google podpowiada że coś tu jest nie halo z dojazdem. Nie spotkałem na mapie innej drogi, takiej długości ,zapchanej w takim stopniu
mleczko-kokosowe - #wrocław #wroclaw #korki
O co chodzi z korkami na ulicy Opolskiej...

źródło: comment_1664812462a6qvju53g02DG92aaAityB.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@mleczko-kokosowe: buduja most wschodni i tak zrobili organizacje ruchu ze duze auta nie moga sie minac i korki sa 2x wieksze niz zazwyczaj. Ogolnie w godzinach szczytu korki tu sa zawsze olbrzymiae, ale teraz sa 2x wieksze i sa caly dzien.

A mieszka sie #!$%@?, bo tu nic nie ma. Nawet chodnikow i oswietlenia xD
  • Odpowiedz
@mleczko-kokosowe: bo Wrocław dostał 200k mieszkańców, a od 5 lat nie wybudowano ani jednej nowej drogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jagodno - jeszcze gorzej


@Kuriozal: co to za bzdura? Jagodno to jedyne miejsce, gdzie korki są mniejsze, niż przed rokiem, bo zlikwidowano buspas. Nikt w UM jednak nie podumał, że mogłoby to też zadziałać na Pułaskiego i Traugutta xD
  • Odpowiedz
@Kuriozal: czym jest nawet kilka minut na pociąg przy wcześniejszych 10-15 minutach od Świeradowksiej do pierwszych świateł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maceek6: ja raz mierzyłem na Przystankowej i mi wyszło 3 minuty, ale jak podjechałem do szlabanu to już był opuszczony ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ogau: i tak też jest na Ołtaszyńskiej (jak nie dłużej) - a to przez to, że w okolicy są przystanki i jak gawiedź wsiada/wysiada to dalej przejazy się już zamykają, zajebiście rozwiązne xD
  • Odpowiedz