Wpis z mikrobloga

Właśnie zobaczyłem filmik z backstage`u konferencji #famemma
I powiem szczerze, to musi się skończyć wyrzuceniem Adriana Polaka z FAME.
Nie może być tak że Adrian podchodzi do Szymoola i mu mówi na ucho że jak powie cokolwiek o Beatris to mu potnie kark.
A potem jak Rudy mu sprzedaje plaskacza to krzyczy na środku sceny że go potnie, że go zabije.
Co to #!$%@? się stało z Famem że takie gangsterskie akcje i groźby się zaczęły pojawiać.
Dopiero co Ferrari był pocięty - wcale bym się nie zdziwił że na zlecenie/z pomocą Polaka a teraz po prostu już publicznie i dwukrotnie Polak grozi dwóm różnym osobom pocięciem. Do tego dochodzi jeszcze akcja z medykami.
Podczas ostatniej konfy publicznie wyśmieja jednego z Włodarzy i wyzywa go od grubasów.
FAME musi coś z nim zrobić. On nie jest warty występowania, nie jest żadną gwiazdą, ma marne zasięgi, jedyne co ludzie chcieli oglądać to jego pojedynki z Ferrarim ale ostani pojedynek pokazał że już nawet tego nie chcą.
Myślę że trzeba serio pisać do Rozpary czy nawet Pasternaka by go publicznie ukarali karą finansową tak jak ostatnio robił to #highleague czy #primemma z Kapelą.
Boxdel wiem że to czytasz - wyrzućcie go. Zróbcie coś dobrego.
Proszę o plusa dla zasięgu.
  • 18
  • Odpowiedz
@szymonhubert16: Tyle, że Ferrari tłumaczył w wywiadach, że chodzi o oktagon i, że to specjalne wyolbrzymienie

Groźba pocięcia nozem ma się nijak do walki, tym bardziej, że polak jest rzekomo w jakimś sposób odpowiedzialny za atak meczetowy na Amadeusza
  • Odpowiedz
@MrBeast: Już Ci go wyrzucą. XD Tutaj trzeba pisać do uwagi, interwencji i tych podobnych mediów, tak się załatwiło patostreamy i tak tylko można uwalić takich śmieci. Jak się telewizja zainteresuje, to zainteresuje się też państwo i taki polaczek będzie dzielić cele ze swoim pierwszym przeciwnikiem na fame. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz