Wpis z mikrobloga

Dziwię, że wy jeszcze potraficie bronić Mikołaja i cała winę zwalać na Hankę.
Ona jest jaka jest, widać że bardzo zaburzona, ma problemy z zazdrością, jest wielka krzykaczka, ale #!$%@? ludzie... Mikołaj to chodzące łajno. Już po akcjach z Szahira ludzie powinni otworzyć oczy i zobaczyć jak potrafi człowieka upodlić, obrazić, wyśmiać, a później poklepać po plecach i powiedzieć, że to były żarty xD że ktoś tego nie rozumie, że on nie chciał nic złego. Później idzie do kolegów i mówi, że to ktoś inny jest zły, bo go nie rozumie, robiąc z tej drugiej osoby TĄ ZŁĄ.

Tak samo jest w przypadku Hani :) szpileczki w jej stronę, mówienie, że on wybierze Karmę (gdzie wybiera Hankę, zrobił w #!$%@? przy okazji właśnie tamta), po wyborze, gadanie, że żałuję że wybrał właśnie ją, a nie panią dj xD.
Manipuluje, udaje elokwentnego i spokojnego, a jest po prostu kawałem #!$%@? i resztę gnoja.
Tyle. Jeżeli Monika z nim faktycznie jest w związku, to będę w wielkim szoku, bo ona akurat wydaje się być bardzo mądra.
#hotelparadise
  • 32
  • Odpowiedz
  • 10
@Hogataa26 a ja się zastanawiam skąd tu takie szerokie przekonanie o "mądrości" Moniki w tym programie.

1. Laska związała się na początku z największym narcyzem Adasiem. Jak jej nie wyszło to zraniona chciała żeby dostał nauczkę stąd jej zachowanie przed rajskim, które tu było tak mocno propsowane.

2. Nie odzywa się prawie nic w trakcie pandory, ale pocisnęła Hankę, bo podobał jej się jej partner - znowu zagryweczka, którą wszyscy propsowali.

3.
  • Odpowiedz
@MoccaC: bo jest taka chodząca mimoza i na początku programu pokazała się jako ta chorągiew, która knuje z Wentylem i reszta tych przydupasow. Ale po paru odcinkach zaczęła zyskiwać, bo potrafi się odezwać i racjonalnie myśleć. Nie jest prymitywna i wulgarna.
  • Odpowiedz
  • 1
@Hogataa26 to że nie jest prymitywna i wulgarna to w sumie jak wszyscy moi znajomi, a jednak nie wszystkich propsuje. Po prostu wypada dobrze na tle towarzystwa, ale kieruje się swoim interesem i jak dla mnie bohaterka z niej żadna.
  • Odpowiedz
@MoccaC: bohaterka nie jest żadną, jak nikt w tym programie.
No właśnie, na ten moment wypada dobrze na tle innych i stąd jest lubiana (u mnie też zyskała). Osoby, ktore były sobą od początku, już odpadły, bo sobie nie dały ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@Hogataa26 no tak, tylko piszę w tym kontekście, że będziesz zdziwiona tym, że zwiąże się z Mikołajem. To, że dziewczyna wypada dobrze na tle innych z hotelu, nie czyni z niej jednak kogoś super mądrego, żeby ogarniała takie męskie zagryweczki. Zwłaszcza że jej pierwszym wyborem był Adam.

Jednak naprawdę mądre osoby zwykle nie lądują w reality show.
  • Odpowiedz
@MoccaC: ale Ty mas widoczny problem o mnie, nie dość, że piszesz o mnie w trzeciej osobie jak tu jestem to jeszcze udajesz, że nie widzisz moich komentarzy... Jak już wymienilas tyle sytuacji ze mną w roli głównej to zapomniałaś o pożegnaniu Piotra, przy którym pocisnelam wszystkich a nie siedziałam cicho. I nie, nie odzywam się tylko wtedy, kiedy to wygodne, tylko zawsze kiedy widzę potrzebę coś wyjaśnić lub coś dotyczy
  • Odpowiedz
@YodaMonika: Monia komentujemy tu w trzeciej osobie bo komentujemy postacie z telewizji, nikt z nas się nie spodziewał, że założysz tu konto i będziesz nam wyjaśniać jak było, nie wiemy co się działo na Pandorze, jeżeli emitowane jest tylko 10 minut ale rozumiemy, że nie wszystko możesz zdradzić, opinia wykopków (nas) jest podyktowana tylko tym co widzimy na daną chwilę, więc odnosimy się tylko do tego, nasze opinie mogą się jeszcze
  • Odpowiedz
  • 4
@YodaMonika dziewczyno, bierzesz udział w reality show i masz problem, że to komentuje na Wykopie i pisze o Tobie w trzeciej osobie? Hahaha traktuje Cię jak każdego innego uczestnika, jakbym chciała z Tobą debatować to bym napisała do Ciebie na insta.

Wtf w ogóle xD
  • Odpowiedz
  • 3
@YodaMonika i tylko dodam, że oceniam program, nie Ciebie jako osobę w prywatnym życiu, bo Cię nie znam i nigdy nie spotkałam. Jak masz problem, że nie pokazują tego co byś chciała to do produkcji z tym nie do mnie. Dla mnie jesteś postacią z telewizora i na to się pisałaś, komentuje to co widzę na ekranie, więc wyluzuj i złap trochę dystansu.
  • Odpowiedz
@Opportunist: oczywiście to rozumiem i też kontruje w moim komentarzu sytuacje, które widzieliście. Jeżeli ktoś stawia na równi lub niżej moje żarty, porównania do bajek i sarkazm z seksistowskimi tekstami i dwuznacznymi sytuacjami, to na to się nie godzę. Tym bardziej, że w większości broniłam Grześka.
  • Odpowiedz
  • 3
@YodaMonika zupełnie nie rozumiem o czym tu piszesz. Jakie porównywanie? Sorry ale Wentyl od początku był seksistowski, ale Ty z pełną świadomością się z nim związałaś. Trzeba było tego nie robić jak Ci to przeszkadza. Nie zmienia to faktu, że o jego zachowaniu pisałam już dużo, ale rozumiem, że o Twoim nie wolno?
  • Odpowiedz
  • 3
@YodaMonika Twój luz kończy się gdy komuś nie podoba się Twoje zachowanie jak widać. Szkoda gadać, od początku widać było, że przyszłaś na wykop zbierać propsy. Ale ok, będę Cię teraz oznaczała w każdym moim komentarzu żeby nie było, że Cię obgaduję za plecami xD
  • Odpowiedz