Wpis z mikrobloga

#handmade #scrapbooking #projectlife #zdjecia #album #kronikarodzinna #fotoksiazka #kiciochpyta

Robicie fotoksiążki?
Jestem sentymentalnym freakiem, któremu nie wystarczy po prostu wywoływanie zdjęć. Przez kilka lat prowadziłam tzw. project life - czyli połączenie scrapbookingu oraz koszulkowego albumu rodzinnego. Wrzucam zdjęcie poniżej przykładowej rozkładówki - to są koszulki z miejscami na zdjęcia w formacie 10x15 lub 7,5x10, dodaję do tego własnoręcznie robione karteczki kronikarskie (tzw. journaling) i tak robię każdego miesiąca. Ale koszty materiałów rosną, do tego jest coraz trudniej z dostępnością koszulek oraz albumów.
Stąd pytanie o fotoksiążki. Zależy mi, abym mogła tworzyć taki projekt przez cały rok (miałby to być album roczny, który będę tworzyła na przestrzeni całego roku) i wywołać go na przełomie grudnia i stycznia. Fajnie, gdyby edytor miał bogaty zbiór fontów, clipartów i dodatkowych grafik, ale jeszcze lepiej - bym mogła pojedyncze strony robić w Canvie, a później importować je do projektu fotoksiążki. Fajnie, gdyby się rozkładał idealnie na płasko.
O jakości nie wspominam, bo to oczywiste.
Jesteście w stanie mi coś polecić?
piglet - #handmade #scrapbooking #projectlife #zdjecia #album #kronikarodzinna #fotok...

źródło: comment_1664723071kCnda4Z0fCuHpp31Qmjc5V.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz