Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wpadlem na taki pomysl w sprawie lojotokowego zapalenia skory zeby stosowac mikrodawki izoteku w okresie wzmozonego lojotoku. np jesien/zima, potem przerwa. lub miesiac on miesiac off. wiadomo, ze lojotokowego zapalenia skory nie wyleczy sie, bo to nieuleczalne ale widzialem w necie ze nawet lekarze rekomenduja takie rozwiazanie. np 20mg 2 x w tygodniu przez okres 6 tygodni. nie trzeba wtedy robic badan, bo to za mala dawka by miala wplyw na watrobe. bralem izotek ale wytrzymalem tydzien na 20mg przy wadze prawie 80kg bo mialem nieprzyjemne skutki uboczne. co sadzicie na ten temat, ma to sens? Probowalem juz wszystkiego, nie mam jakiegos silnego wysypu ale jak przegne np ze spozyciem piwa, to mam potem tak glowie wysypana, ze ciezko zasnac kladac glowe na poduszke. Problem jest taki, ze jedynie kiedy mialem zupelnie czysta twarz, to na antybiotyku. No ale wiadomix, po odstawieniu wszystko wraca. Co mnie zaskoczylo, to po tygodniu na izoteku 20mg, nie musialem myc wlosow codziennie przez miesiac po odstawieniu leku. to bylo cudowne uczucie, bo normalnie musze myc wlosy codziennie. prosze o darowanie sobie rad typu bariera hydrolipidowa, dieta keto, dieta low carb, dieta o niskim ig. wszystko juz testowalem. mam dosc diet, a nawet na lowcarbie mnie wysypuje. tak, tak nabial tez odstawialem.
#lojotokowezapalenieskory #lzs #tradzik #izotek #dermatolog

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63388b344f2f35c0e2f729e8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7
PonadgabarytowaObywatelka: @Re_mi: a przez jaki okres brales izotek w takim systemie? wieksze szanse powodzenia ma sumaryczna dawka 150mg/kg masy ciala, ponoc po takiej kuracji lojotok zmniejsza sie o nawet kilkadziesiat procent na zawsze. natomiast szansa powrotu nawet tradziku to 30-40procent po takiej kuracji
---

Zaakceptował: karmelkowa