Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam problem z tą gównianą apką od EA. Nie mogę pobrać aktualizacji do #battlefield4. Parę dni temu chciałem przenieść grę z jednego dysku na drugi przy użyciu wbudowanej w program funkcji. Oczywiście coś się #!$%@?ło i origin zaczął pobierać grę od nowa zapisując grę w nowej lokalizacji zamiast po prostu ją przenieść - przerwałem proces. Gra przestała działać i Origin od tej chwili nie może pobrać ostatniego patcha do gry. Co gorsza nie może tego zrobić NAWET NA INNYM KOMPUTERZE. Próbowałem pobrać grę na starym PC, ale i tam wyskakuje błąd, że nie może tego pobrać. Nie wiem ohui tu chodzi. Spotkał się ktoś z podobną sytuacją?
#origin #gry
  • 6
@personalspaceinvader: grałem z tydzień temu przez wspomnianą wyżej EA app. Działało. Co prawda potem chciałem zainstalować BF1 i okazało się, że nie mam żadnych gier w bibliotece XD ale nie wiem czy to nie było pokłosie premiery FIFY 23 i problemów z serwerami. Generalnie aplikacja jest jeszcze gorsza od Origina, który jest do dupy ale warto spróbować, może zadziała.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@personalspaceinvader: u mnie ani jedna, ani druga nie powoduje problemów. Co prawda nie przenosiłem gry, ale jak bym to robił to bym ręcznie wyciął z dysku x, na dysk y i w launcherze zmienił ścieżkę (o ile się da, ale zakładam że się da)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Muci3k: ta "funkcja" w origin to najzwyklejsze move "dir1" "dir2" - nawet nie maja wlasnego UI jak steam i wyskakuje windowsowy progress window. Nie wiem co origin #!$%@? z BF4, zwłaszcza że przed BF4 przenosiłem BF1 i BF2042, i obyło się bez niespodzianek. ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯
Wydaję mi się, że parę lat temu miałem podobną sytuację na starym kompie i o ile się nie mylę to po czasie samo się naprawiło.