Wpis z mikrobloga

@Grooveer: Nie wiem, czy jest sens powielać. Wpisy Aryo będą w dwóch innych miejscach. Poza tym postowanie tak niegodziwych treści to proszenie się o interwencję moderacji. Ja tam idę za @Aryo
  • Odpowiedz
@Grooveer: I bardzo dobrze, że stąd poszedł, nie wiem dlaczego na samym początku zdecydował się tutaj publikować, przecież to było jak rzucanie pereł przed wieprze. Kontent Aryo jest dla "zarządu", dla wykopków jest powielanie fejków z Telegrama.
  • Odpowiedz
  • 2
@Gprre nie każdy będzie go obserwował gdzieś indziej. Ja mogę podjąć te ryzyko. Po co mi konto z którego nie można publikować ważnych informacji?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Grooveer: Michał Białek kończył nocną wartę w serwerowni wykopu. Za oknem zadłużonej willi poznańskie koziołki ocierały się częściami, których Białek wolałby nigdy nie mieć. Przypomniał sobie o żonie, którą widywał głównie w niedzelne poranki.
Stękanie ćwiczącego lewicę Kinera dobiegało zza rzędu wykopowych monitorów. Białek automatycznie podłożył ociekające potem dźwięki pod obraz żony osadzonej na knadze Kinera. Intuicja podpowiadała mu, że lekko otyły kolega z pracy przebiera palcami po najkrótszej części ciała
  • Odpowiedz