Wpis z mikrobloga

Orientujecie się czy gdzieś w Kielcach kupię takie śruby metryczne M2.5 o długości 10-16 mm + do tego nakrętka M2.5 samohamowna? W marketach (Castorama, OBI) z tego co widziałem najmniejsze to M3, a mi koniecznie potrzebne są M2.5 dosłownie 2 sztuki (śruba + nakrętka samohamowna). Najchętniej z łbem stożkowym, ale takim pełnym też nie pogardzę :).

Otworu nie mogę powiększyć pod M3 bo nie jest okrągły tylko w kształcie "litery U" i nie da rady tego rozwiercić wiertłem - wiertło zaczyna się "wkręcać" i blokować, a sam element jest z dosyć twardej stali.
#kielce
strusmig - Orientujecie się czy gdzieś w Kielcach kupię takie śruby metryczne M2.5 o ...

źródło: comment_16646542232DN1MNFka5T1Ci0TAKxdHL.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mathiaz1: @Szefu: kurcze, znam Arex, ale tam to samo konfekcjonowanie towaru wyjdzie drożej niż zakupione śrubki - o ile w ogóle takie M2.5 mają, bo takie maleństwa to naprawdę szczerze wątpię.
@niebylem: tak, kupiłem M2.5x16, zwykłe nakrętki M2.5 (samohamownych nie mieli w tym rozmiarze) i podkładki pod M3 w sklepie EWIP na Zagnańskiej 71 w Kielcach. Tylko jak coś to pamiętaj, że EWIP. Bo od razu przy bramie jest sklep AN-MAR, a EWIP jest dalej tam w głębi placu, ale to widać na mapach Google.

Przy braku samohamownych nakrętek po prostu dam niebieski klej do gwintów i zaleje jeszcze deczko klejem epoksydowym
@strusmig: dzięki za info! Jak teraz patrzę to nawet byłem tam kiedyś :)
Nie, ja akurat potrzebuję do zawieszenia profilu oświetleniowego i mocowania na reszcie gwintu akcesoriów do niego i żeby nie robić max druciarstwa takie śrubki będą idealne.