Wpis z mikrobloga

@malinowa_chmurka: Noo moj brat mieszka w Australii i on i jego znajomi mi nie polecali tej linii. Fakt, że ceny są czasem spoko ale to bez bagazu nadawanego, a ten akurat potrzebuje, bo lece na ponad miesiac. No i te opinie z anulowaniem i przesuwaniem lotow to tego sie boje z nimi, a wiadomo urlopy sa sztywne. Ogolnie to lece do Singapuru qatarem z Waw i wracam z Melbourne tez qatarem,
@phoropter: no właśnie też mam brata w Sydney i mówił, że kolega leciał do Europy i że spoko, ale co się naczytałam... Dorwalam bilet za 3k w dwie strony więc lecę w odwiedziny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spoczko, daj znać jak będziesz pamiętać, bo ja lecę w marcu dopiero.
@phoropter: qatar cenowo najlepiej? Nie mogłam znaleźć nic tańszego niż Scoot z Berlina do Sydney i z powrotem za 3k.. podróż przeżyję ale jestem ciekawa czy serio jest aż tak dramatycznie jak to opisywali niektórzy xd Mi akurat przesunięta data nic nie robi bo mam swoją działalność, ale podobno nie ma nawet wody ani nie można jeść swoich kanapek xD
@malinowa_chmurka: obecnie największe linie lotnicze danych krajów nie dają wody ani nic na lotach po 4h i więcej wiec po prostu trzeba się przygotować i wodę nabyć szybciej lub nalać na lotnisku a jedzenie swoje. Takie czasy niestety
@malinowa_chmurka: Noo ja mam tez swoja dzialalnosc i teoretycznie tez bym mogla kiedy indziej pojechac, ale mam brata w Melbourne gdzie będzie wtedy lato i z reszta okres świąteczny w pracy to tez sie malo dzieje, a w lutym operacje przegrody na nfz wiec tez potem chyba latac nie mozna przez miesiac xD no i wypada taki termin. No ale fakt bilety wtedy tez tanie nie są, a ja chce jeszcze