Wpis z mikrobloga

@Piro3202: Dziękuję za propozycję. Fejta już ograłem, jest jeszcze ten spin-off ale mnie nie ciągnie. Higurashi już obejrzałem anime, więc tak. Słyszałem, że jest inny klimat, ale jak już się zna fabułę, to już nie. Resztę zobaczę, na razie przypierzam się do ogrania Fata Morgana no Yakata polecanego wyżej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stringenz: Jeżeli lubisz całą franczyzę Fate to do Fate/hollow ataraxia będę cię gorąco zachęcał, aczkolwiek to przede wszystkim hurtowa ilość fanserwisu. No i od twórcy fsn masz jeszcze Tsukihime, mi się fabularnie bardzo podobało, ale technicznie trąci myszka bardzo. A 8 grudnia wychodzi witch of the holy night
Katawa Shoujo


@Piro3202: Też w międzyczasie odkryłem, a w zasadzie przypomniałem sobie, że taka gierka istnieje. Z fejtów sam stay/night mi wystarczy, w tej marce zdecydowanie jest za dużo wszystkiego. Tsukihime bym ograł, ale czekam na remake, który nie wiem czy kiedykolwiek wyjdzie na zachodzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stringenz: Pierwsza część remaku zawierajaca ścieżki Arceuid i Ciel (2 z 5 oryginalnych) jest tłumaczona przez Tsukihimates, wersja ze switcha, spokojnie działa w emulatorze. Ścieżkę Arceuid skończyli już tłumaczyć, Ciel w zasadzie jest na ukończeniu, więc możesz pobrać tłumaczenie i już zacząć
https://tsukihimates.com/